28 Ekim 2010 Perşembe

Fransızca Öğrenin! Subliminal MP3

Fransızca dünyanın en çok bilinen dillerinden biridir, uluslararası toplumların ve diplomasinin dili olarak tek rakibi İngilizce'''''''''''''''' dir. Fransa''''''''''''''''da konuşulmasının yanı sıra Belçika, İsviçre ve Kanada, Lüksemburg, Haiti, 15''''''''''''''''ten fazla Afrika ülkesi, St. Pierre ve Miquelon, Guadelope ve Martinique (Karayipler''''''''''''''''de), Fransız Guyanası (Güney Amerika), Reunion (Hint Okyanusu), Yeni Kaledonya ve Tahiti (Güney Pasifik)'''''''''''''''' nin resmi dillerinden birisidir. Ayrıca, Fransızca birçok ülkenin resmi olmayan ikinci dili olarak konuşulmaktadır, bunların arasında Fas, Tunus, Cezayir, Lübnan, Suriye, Kamboçya, Laos ve Vietnam yer alır. 75 milyon insanın anadilidir, kayda değer bir seviyede de ikinci dil olarak konuşulmaktadır.
Ve sizce de Fransızca öğrenmeniz gerekiyor mu? Mümkün olduğunca çabuk Fransızca konuşmaya ihtiyacınız mı var? Fransızca’nın kelimeleri, telaffuzu ya da fiil çekimleri sizi zorluyor mu? Fransızcayı öğrenme sürecinde asla korkmak ya da pes etmeye gerek yok. Fransızca öğrenmek, moral bozucu derece güç olmak zorunda değil!
“Kolay Fransızca” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si size endişe duymadan Fransızca öğrenmeniz için yardım edecektir. Hafızanızı, öğrendiğiniz bilgiyi anımsamanızı, telaffuzunuzu, okuma – yazmanızı ve Fransızca dilini öğrenme becerinizi artırır. Fransızcanın kelime telaffuzunu daha çabuk öğretir ve İngilizce konuşma yeteneğinizi artırır. Fransızca öğrenme sürecinizi hızlandırır. Beyninizin yeni bir dil öğrenirken kullandığınız sinirsel alanını geliştirir.
“Kolay Fransızca” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si, beyninizi aynı yolla çalışarak doğalca dil öğrenmesi için yeniden programlar. Diğer Fransızca öğrenme programlarının aksine, “Kolay Fransızca” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si  “Benden sonra tekrarla” stili veya cümle tekrarları yoktur. “Kolay Fransızca” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si beyninizin dil öğrenmekten sorumlu olan alanını uyarır, siz herhangi bir konuşma duymazsınız, Bilinçaltı (Subliminal) mesajlarımız doğruca bilinçaltı zihninizi uyararak Fransızca öğrenme yeteneğinizi geliştirir. Beyninizin sol yarım küresi ele alınır, bu bölge daha çok dil öğrenmekten sorumludur ve zamanla beyniniz Fransızcayı çok daha kolay, stressiz öğrenecek seviyeye gelir.

Bu Ürünü Satın Alın

Zekânızı Geliştirin Subliminal MP3

Zekâ, zihinsel becerilerimizin bir bileşimidir. Ancak, bu öyle bir bileşimdir ki, bizim dış dünyayı algılamamızı ve onunla uyumlu bir biçimde etkinlik göstermemizi sağlayan çok önemli bir etkendir. Psikologlar, zekâyı, ya genel bir özellik ya da bir grup süreç olarak ele alırlar. Peki, bu özellik ya da süreçler nelerdir? Geçtiğimiz yüzyıl boyunca araştırmacılar bu zor sorunun yanıtını bulmaya çalıştılar ve bu amaçla çok sayıda zekâ modeli geliştirildiler. Öne sürülen tüm modellerin birbirinden farklı yönleri olduğu gibi, birbirleriyle örtüşen yönleri de var. Zekâ modelleri konusunda durum böyleyken zekânın ölçülmesinin zorluğunu tahmin etmek pek güç değil.
IQ seviyenizi yükseltmek mümkün ve bu “Zekânızı Geliştirin” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si, güçlü bilinçaltı (subliminal) mesajlar içerir ve zekâ performansınızı artırmak ve zekânızı doğal olarak geliştirmek için bilinçaltı zihninizi hedefler.
Bilinçaltı telkin CD’si ile daha zeki olmanızı, beyninizin bilgiyi çabuk almasını ve daha hızlı ve verimli çalışmasını sağlar. Yaşamınızda odaklanmanı, öğrenmek ve gelişmek gerekli olan gelişimi artırmayı sağlayacaktır.
“Zekânızı Geliştirin” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si, Subliminal, konsantre olma, odaklanma yeteneğini artıracak ve zihinsel olarak daha etkin hale gelirsiniz. Ayrıca, sorunları çözme yeteneğinizi gelişecektir, bilgiyi görme ve onu nasıl kullanacağınızı öğrenmenizi sağlar.
“Zekânızı Geliştirin” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si, hedef noktası IQ’nuzu geliştirmek için hazırlanmıştır. “Zekânızı Geliştirin” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si, dinlediğiniz süre boyunca başka yönlerde de olumlu yönlerde gelişmeler sağlayabilir ve etkiler görebilirsiniz. Matematik ve dil arasındaki ilişki daha iyileşir ve genelde artmış mantıklı problem çözme yeteneği kazanırsınız!
 “Zekânızı Geliştirin” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si beyninizi geliştirecek ve İngilizce öğrenme ile ilgili tüm becerilerinizi artıracaktır: imla, dilbilgisi, gramer, okuma ve yazma becerileri, aynı zamanda sizin yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu Ürünü Satın Alın

Kıskançlıktan Kurtulun Subliminal MP3

Kıskançlıktan Kurtulun ;İdeal ilişkilerde temelinde, dozunda kıskançlık ve eşin sadakatine güven duygusu bulunur. Sokolof''''a göre "Kıskançlık, insanın en az bilinen duygusu ve üzerinde en az konuşulan davranışıdır. Bir muammadır." Decrates’a göre ise, "Kıskançlık, sahip olduklarını koruma isteğinden kaynaklanan bir tür korkudur."  Her insanda az veya çok kıskançlık duygusu vardır. Normal kıskançlık, pek çok ilişkiyi kurtarmış bir ilişkiyi sübabıdır. Anormal kıskançlık ise yıkıcı bir saplantıdır ve tedavi edilmesi gerekir.  Durun ve kendinize sorun? Eşinizin yada kız arkadaşınızın bir başkasıyla sohbet ya da flört ettiğini görünce kolayca kıskançlığa düşüyor musunuz? Kıskançlık sonrası zihninizde en kötü senaryoyu düşünüyor ve orantısız öfke patlamaları mı yaşıyor musunuz? Kıskançlığınız kontrol etmekte zorluk mu yaşıyorsunuz?
Eğer yukarıdaki özellikler size tanıdık geliyorsa, kıskançlık yaşamınızda  sorun olmaktan başka bir iş yaramıyordur. Gerçekten köklü bir şekilde bundan kurtulmak istiyorsanız “Kıskançlıktan Kurtulun” Bilinçaltı Telkin CD’si ile mantıksız kıskançlığınızı ve güvensizliğinizi aşın ve güçlü bir ilişki oluşturun!  “Kıskançlıktan Kurtulun ” Bilinçaltı Telkin CD’si kıskançlık duygunuzu kontrol etmenize yardımcı olmak ve kıskanç zihin yapınızı eşinize yada kız arkadaşınıza güvenmeye  odaklayacak ve böylece sorununuzun kökeninden çözmüş olacaksınız. Zihninizdeki kıskançlık düşünceleri sakinleşmeye başlar ve orantısız öfke patlamalarına son verirsiniz. Kendinizi daha çok açmanıza yol açar, duygularınızı konuşur ve  tartışırsınız, güven ve dürüstlük üzerine kurulu bir ilişki geliştirirsiniz. Olumsuz düşünce biçiminizin farkına varırsınız ve onları olumlu düşüncelere çevirirsiniz.
 “Kıskançlıktan Kurtulun” Bilinçaltı Telkin CD’si kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

 Bu Ürünü Satın Alın

Neşeli Olmak Subliminal MP3

Neşeli Olmak,Bilim adamlarına göre neşeli olmak öğrenilebilir. Yani, alın yazısı ile ilgili değildir. Neşeli olmak için herkes çeşitli yollar bulabilir, bir başka deyişle olağanüstü olayların olmasına gerek yoktur. İsteyen insanlar neşeli olmayı gevşeyerek, dokunarak, hatta bir küçük çocuğun gülüşünde, bir bebeğin yumuk ellerinde bulabilir. Stres halinde bile neşeli olmak mümkündür. Neşeli olmak öğrenebilirse; neden karamsar olmaya devam edersiniz. Her şeyin olumsuz yanını görmeye devam ederiz. Her zaman şikayet edecek bir şeyleri hayatımıza çekmeyi başarabiliyoruz. Hayatın rutinliğinden ve stresinden her şey sizi neşesiz ve karamsar mı yapıyor? Genellikle neşesiz misiniz?
Dertsiz, tasasız, endişesiz, stressiz olmanın ve hayatın keyfini çıkarmanın sizinde hak ediyorsunuz. Tüm sorunlar zihin ve düşünceleriniz ile ilgilidir. Zihin fonksiyonlarınızın yönünü değiştirebilirsiniz! “Neşeli olmak” bilinçaltı (Subliminal)  Telkin CD’si bunu için dizayn edilmiştir. Zihin programınızı değiştirmek ve hayatınızın geri kalanında daha olumlu, iyimser ve neşeli olmanızı sağlayacaktır. Zihninizi olumlu düşünmek için yeniden programlar, böylece zihniniz kalıcı bir neşeli olma durumunu öğrenecektir. Yaşamınızda olumlu bir bakış açısı geliştirir ve yaşamınızda her şeyin olumlu yönünü görme becerisi geliştirir. Gelecek hakkında olumlu düşünürsünüz.
Yaşamınızdaki tüm iyi şeyleri için şükretmeyi öğrenirsiniz. Olumsuz  düşünceleriniz olumluya döner ve neşeli olursunuz. Şimdi olumsuz zihin kalıplarını değiştirmezseniz hayatınızın gelecekte nasıl olacağını hayal edebiliyor musun? İşlerin daha kötü olmasına izin verme! Bu kararından vazgeçme bugün taze bir başlangıç yap, güçlü subliminal mp3’ümüzle nasıl neşeli olacağını öğren ve hayatı mutlu olmak adına ilk adımınızı atın…
Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Bolluk Ve Refah İçinde Yaşayın Subliminal MP3

Bolluk  Ve Refah İçinde Yaşayın;Yaşamınızı değiştiren Bilinçaltı  telkin CD’lerinin  yardımıyla, parayı bilinçaltı zihninizin mükemmel gücünü kullanarak, bolluk ve refah içinde yaşamak için kullanın! Yaşamınıza bolluk ve refah çekmek ister misiniz? Hayatınıza bolluk ve refah için daha fazla para çekmek yaşamınızda parasal özgürlükleriniz daha iyi düzeye taşımak ister misiniz? Zihinsel gücünüzü kullanarak yaşamına bolluk ve refah çeken insanlardan farkınız nedir?  “Ne düşünürsen onu yaşarsın” veya “düşünceleriniz deneyimlerinizi belirler”. Bu Bilinçaltı Telkin CD’si, çok etkili bilinçaltı (subliminal) mesajlarla sizin bilinçaltı zihninizi, bolluk ve refahı yaşamınıza çekmek amacıyla düzenlemiş mükemmel çalışan bir üründür. Bilinçaltınızı etkin bir şekilde şekillendirmeyi amaçlamak için dizayn  edilmiştir. Bilinçaltı  zihniniz de bolluğu ve refahlığı çekmeye odaklanır – artırılmış enerjiyi isteklerinizi dile getirmek ve gerçekleşmelerini artırmak için yöneltir! Zihninize bolluk ve refah yeniden programlar. Bilinçaltı zihninizi bolluk ve refah amacı için çalışmasına odaklar. Tüm zihinsel engelleri olumsuz enerji ve düşünceleri temizler ve uzaklaştırır. Zihninizi kalıcı, pozitif duruma yeniden programlar. Zihninizi güçlü bir inanç durumuna odaklar. Bilinçaltı (Subliminal), telkin mesajları kendinizi bolluk ve refah çekmekle ilgili isteğinizi başarmanız için gerekli olan motivasyona en uygun kalıcı hale  getirir. Bilinçli ve bilinçaltı zihin, zihninizin  istekleri hakkında düşünmek için daha etkin çalışır. İnançlarımız ve düşünceleriniz, eylemleriniz ve bilinçaltı zihniniz arasında eş zamanlılık olarak daha etkin sonuçlar alacaktır. Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

İnternet Ve Bilgisayar Bağımlılığı Subliminal MP3

İnternet Ve Bilgisayar Bağımlılığı;Gelişen teknoloji nedeniyle bilgisayarların hayatımızda kapladığı yerin artması ve internet ulaşımının yaygınlaşması, "Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı"nı ortaya çıkardı. Son zamanlarda psikoloji alanında yapılan araştırmalar, internette çok fazla zaman geçiren bireylerin, internetten uzaklaştıklarında ya da uzaklaştırıldıklarında, bağımlı insanlarda görülen çekilme etkilerine benzer belirtilerin görüldüğünü gösteriyor. Günümüzde her çocuğun, gencin, bireyin "chat" yapma, internette gezinme sebepleri birbirinden farklıdır. Siz bir internet ve bilgisayar bağımlısı mısınız? Bilgisayarın ve internetin  başında bir türlü kalkamıyorsanız ve  bu durum kontrolünüz dışında mı gerçekleşiyor?  Kendinizi kötü hissettiğinizde kendinizi daha iyi hissetmek için  hemen internetin başına yada bilgisayara mı koşuyorsunuz? Her zaman kendinizi uzun saatler internetin yada bilgisayarın başında mı buluyorsunuz?Eğer yukarıdaki durumlar size yakın geliyorsa, o zaman bir internet yada bilgisayar bağımlısınız demektir. İnternet ve bilgisayar bağımlısı olan herkes yardım alabilir. Sonsuza dek bu şekilde yaşamak zorunda değilsiniz! Eğer siz internet  ve bilgisayar tutkunuzun zamanınız ve hayatınıza olumsuz etkileri olduğu noktadaysanız, o zaman  “İnternet Ve Bilgisayar Bağımlılığı” Bilinçaltı (subliminal) Telkin CD’si size internet ve bilgisayar dürtülerinizi ve zorunluluk hissini durdurmak ve kendinizi kontrol altında tutmak konusunda yardım edebilir. Ciddi bir probleminiz olduğunu ve bir şeyler yapmanız gerektiğini fark etmenizi sağlar – bu internet ve bilgisayar bağımlılığını yenmeniz için ilk adımdır. Zihninizden internet ve bilgisayarı sevmeyi ve bundan heyecan duymayı kaldırır, böylece mantıklı yönden bakabilir ve size verdiği zararı görebilirsiniz. İnternet  ve bilgisayar karşı olan dürtülerinizi ve duyduğunuz zorunluluk hissinin sıklığını ve yoğunluğunu azaltır. Zamanınızı etkin şekilde kullanmayı öğrenmenizi yada zamanınızı planlamayı ve ona sadık kalmanızı sağlar. Sizi bilgisayara karşı tetikleyen olumsuz düşüncelerinizin, engellerinizin ve sınırlı inançlarınızın etkisiz hale gelmesini sağlar. “İnternet ve bilgisayar bağımlılığı” için hazırlanan Bilinçaltı (subliminal) Telkin CD’si  zihninizin derinlerinde olumlu değişimler yapar, böylece bu duruma son vereceğinizi bilirsiniz. Bilinçaltı (Subliminal) mesajlarımız, “internet ve bilgisayar” tutkunuzu ateşleyen olumsuz düşüncelerinizi ve kalıplarınızı yeniden yapılandıracaktır, ama bu mucize bir tedavi değildir. Eğer siz tam olarak bu bağımlılığınızdan kurtulmak istemiyorsanız, o zaman bu Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si  size uygun değildir.
“İnternet Ve Bilgisayar Bağımlılığı” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si  sadece internet ve bilgisayar  bağımlılıklarından sonsuza dek kurtulmak isteyen ve bu konuda ciddi olan, gerçekten çaba sarf etmek isteyen kişiler içindir. Eğer siz de böyle düşünüyosanız, o zaman “İnternet ve bilgisayar bağımlılığı” Bilinçaltı (Subliminal)  telkin CD’sini alışkanlığınızı, iyiliğiniz için, gerçekten arkanızda bırakmak amacıyla kullanın.
Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Konsantrasyonunuzu Artırın Subliminal MP3

Konsantrasyonunuzu Artırın;Konsantrasyon problemi mi çekiyorsunuz? Başarabileceğinizi hissediyorsunuz ama, bir türlü konsantre olamıyorsunuz. Yaşamınızın her yerinde evde, işte veya okulda yaptığınız işe konsantre olmakta zorlanıyor musunuz? Böyle devam etmek zorunda değil! Buna son verin, bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si yardımıyla, konsantrasyon eksikliğinizin temel nedenini –bilinçaltı zihninizi– hedefleyerek tüm potansiyelinizi geliştirin. Bilinçaltı  (Subliminal) Telkin CD’si zihninizi,  konsantrasyona erişmesi ve odaklanmayı artırması için yeniden programlar. Odaklandığınız sürenin daha uzun olması için bu beceriyi daha etkin hale getirir ve beyninizi yoğunlaşmaya programlar. Zihninizin yoğunlaşma becerisi geliştirmesini sağlar. Evde, işte ve okulda  üretkenliğiniz artar. Odaklanma sürecinde  sizi engelleyen her olumsuz  düşüncenin veya inancın etkisiz hale gelmesini sağlar ve sadece olumlu düşüncelere odaklanırsınız. Siz de Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si, konsantrasyonunuza, odaklanmanıza, ertelemenize ve daha pek çok şeye yardım eder! Kafasına koyduğunu yapan üretken ve başarılı kişiye dönüşün. Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Sağlıklı Beslenme Subliminal MP3

Sağlıklı Beslenme;Her şeyin başı sağlık... Sağlığın başı da doğru beslenmedir. Uzmanlar kalp, diyabet ve hatta kanser gibi ciddi hastalıklardan korunmanın en önemli yolunun doğru ve sağlıklı beslenmeden geçtiğini belirtiyor. Uzmanlar, dengeli ve yeterli beslenme açısından günlük besin tüketiminde, değişik besin gruplarının bir arada ve yeterli miktarda alınmasının, sağlığın korunması açısından önemli olduğunu vurguluyor.
Sağlıklı yiyecekler tüketmek günlük yaşamınızı değiştirir ve geliştirir. “Sağlıklı Beslenme” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si zindeliğinizi artırmak için sağlıklı yeme alışkanlığı kazandırır! “Sağlıklı Beslenme” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si Hayatınızı değiştirmek için harika bir ilk adımdır! Zihninizi yeniden programlayarak, sağlıklı yemeyi yaşam tarzınız haline getirebilirsiniz, sadece iradenizi ve motivasyonunuzu güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda sağlıklı yemeyi sizin için eğlenceli hale getirebilirsiniz. Düzenli zamanlarda yeme iradenizi geliştirecek ve yemek aralarında atıştırmaya son vereceksiniz. Sağlığınız hakkında endişelenmeye son vereceksiniz. Sağlıklı gıdalar yiyerek, diyabet, yüksek tansiyon, kalp krizi ve kolesterol riskinizi azaltabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşamınızın olmasını istiyorsanız, bu şartları gerçekleştirmek için, en önemli kriter, zihinsel olarak hazır.  “Sağlıklı  Beslenme” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si size bu değişikliği yapmanız için güç verir, zihninizi yeniden programlayarak sağlıklı gıdalar tüketmekten keyif almanızı sağlayarak ve bunu hayatınızın normal bir parçası haline getirir! Böylece sağlıklı yeme alışkanlığı kazanır ve bunun hayatınıza getireceği olumlu değişiklilerin tadını çıkarırsınız.
“Sağlıklı Beslenme” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’sini kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Ruh Eşinizi Hayatınıza Çekin Subliminal MP3

Ruh Eşinizi Hayatınıza Çekin ;Sizi "siz" olduğunuz için hayatının sonuna kadar sevecek, sizi her konuda tamamlayacak, hayallerinizi ve umutlarınızı paylaşacak kişiyi aramaya başlamışsınız demektir. Herkesin, bir yerlerde ruh eşi olduğunu ve aslında onu bulmanın hiç de zor olmadığına inanır mısınız? Bu rüyayı gerçekleştirmek için sadece hazır olmanız yeterlidir. Ruh eşiniz fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal açıdan hazır olduğunuzda karşınıza çıkacaktır. Durun ve kendinize sorun? “Ruh eşinizi bulmak istiyor musunuz?”, “Birlikte olmak istediğiniz o özel kişiyi yaşamınıza çekmek istiyor musunuz?”  Eğer o özel kişiyi bulma şansınızı artırmak istiyorsanız, o zaman bu Bilinçaltı Telkin CD’si ile ruh eşinizi hayatınıza getirmek için evren ve bilinçaltınız sizin için çalışmaya başlayacak. Bilinçaltı zihniniz, “ruh eşinizi hayatınıza çekmek” için bilinçli çabalarınızla programlanacak. Mükemmel eşinizi çekme yeteneğinize ait olumsuzluk inançlarınız ortadan kalkar. Zihniniz, ruh eşinizde aradığınız özelliklere odaklanır ve çözümler bulma çabasına girer. Eğer önceden yanlış türde kişileri yaşamınıza çektiyseniz, bu sizin ruh eşinizi hak etmekle ilgili bilinçli isteklerinizle, bilinçaltı inançlarınız arasındaki uyumsuzluktan kaynaklanmıştır.
“Ruh Eşinizi Hayatınıza Çekin” Bilinçaltı Telkin CD’si ile sınırlı inançları temizlemek ve 100% ruh eşinizi çekmenizi sağlamak için bilinçli ve bilinçaltı zihniniz arasında uyum sağlamak üzere dizayn edildi. Bu, sadece bilinçli düşünceleriniz değil, eylemleriniz, davranışlarınız ve tüm benliğiniz ruh eşinizi çekmek için çalışacak, aynı zamanda bilinçaltı zihninizde aynı hedef için çalışıyor olacak.
Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.


Bu Ürünü Satın Alın

Utangaçlıktan Kurtulun Subliminal MP3

Utangaçlık  Kurtulun;Yapılan araştırmalar sonucunda her 10 kişiden birinde utangaçlık sorununa rastlanıldığı, utangaçların yüzde otuzunun hiç evlenmediği ve tek başına yaşadığını göstermektedir. Utangaçlık sorunu olanların önemli bir bölümü korkularından kurtulmak için kendini ya alkole, ya da uyuşturucu maddeye veriyor.
Topluluk içindeyken her zaman sessiz olan siz misiniz? Hiç yalnız hissettiniz mi? Kolayca arkadaşlar edinmek için kendinize güveniniz olmasını dilediniz mi? Toplantılara yada sosyal olaylara katılmaktan endişe duyuyor musunuz? Utangaçlığınız sizi karşı cinsle ilişkileriniz sınırlıyor mu? Çoğunlukla sessiz, içe dönük ve utangaç mısınız? “Utangaçlık Kurtulun” Bilinçaltı Telkin CD’si ile utangaçlığınıza son verebilirsiniz, daha fazla sosyal olmayı öğrenebilirsiniz ve içinizdeki güçlü  ve aktif kişiliği ortaya çıkarabilirsiniz.
Zihin kalıplarınızı değiştirebilirsiniz. Bilinç altı (Subliminal) mesajlarımızda problemi kökeninden çözmek hedeflenir. Zihniniz sosyal ortamlarda sakin olması konusunda gerekli telkinleri alır ve bu konuda daha etkin çözümler ortaya koyar. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünden endişelenmeye, utanmaya, sinirlenmeye, korkuya ve  genel sosyal beceriksizliğe son verirsiniz. İnsanlarla iletişiminiz daha iyi olur, dışa dönük olursunuz ve kendinizi hissettirirsiniz; nasıl sosyal bir tutum geliştirmenize yardımcı olur. Zihninizi sakinleşmesi için yeniden programlar ve kadınların/erkeklerin etrafında daha sosyal olursunuz: Sohbetleri başlatmak için duyduğunuz korkuyu yenersiniz ve karşı cinse karşı kendinize güveniniz artar.
Kimseyi tanımadığınız bir grup içinde bile sakin ve kendine güvenli olursunuz. Utangaçlığınızı  yenmek istiyorsanız şimdi harekete geçmelisiniz? Eğer bu değişikliği yapmazsanız hayatınızın birkaç yıl içinde, gelecekte nasıl olacağını hayal edin; daha kötü bir durumda olacaksınız, yolunuzda daha çok engel olacak, belirgin bir davranış tutumu geliştireceksiniz ve utangaçlığınızı yenmeniz daha da zorlaşacak!
“Utangaçlıktan Kurtulun” Bilinçaltı Telkin CD’si kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin

Bu Ürünü Satın Alın

Alışveriş Bağımlılığı Subliminal MP3

Alışveriş Bağımlılığı; Bütçenizin elverdiği ölçüde giyim, eşya, yiyecek gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için yaptığınız alışveriş dışında,  üzüntü, sıkıntı, yalnızlık gibi duyguların giderilmesi için her seferinde alışverişe başvuruyorsanız, alışveriş bağımlılığı söz konusu demektir. En önemli göstergesi kişinin ihtiyacı olmadığı ve aldığı ürünleri kullanmadığı halde kendine engel olamayarak alışveriş yapmaya devam etmesidir.
Alışveriş bağımlılığı; diğer bağımlılıklarda olduğu gibi, sorunu yaşayan kişiye ve yakınlarına ekonomik ve psikolojik açıdan çok zor zamanlar yaşatabilecek önemli bir sorundur. Markaların pazarlama stratejileri ve medyanın reklam sektörünce kullanımı geliştikçe alışveriş bağımlılarının sayısı da artmaktadır.
Her şey yolunda giderken problemler, ihtiyaçlar ve kazancımız arasındaki dengenin bozulduğu zamanlarda ortaya çıkar. Harcamalarımızı kontrol edemediğimizde, yakınlarımızdan satın aldıklarımızı, harcama miktarımızı saklamaya başladığımızda ve kredi kartları borçlarını ödeyemediğimizde tehlike sinyalleri çalmaya çoktan başlamış demektir. Alışveriş için yapılan harcamalar yüzünden aile ve çevre ile sorunlar yaşanmaya başlayabilirsiniz. Aslında tüm bağımlılıkların ortak bir paydası vardır. Bağımlı kişiler bağımlı oldukları maddeleri, duygusal boşluklarını doldurmak ve yüzleşmekte zorluk çektikleri yanlarından gizlenecek bir perde gibi kullanırlar. Alışveriş bağımlılığında da, kişiler satın alma davranışıyla bu duyguları yaratırlar.
Alışveriş bağımlısı insanlar çoğunlukla rastgele alışveriş yapar. Alışveriş sırasında kişi mutlu, güçlü, yeterli ve rahatlamış hissetse de, sonrasında yoğun olarak suçluluk ve kendine kızgınlık duyar. Kendi kendine verilen sözler kısa sürede bozulur ve döngü kendini daha da borçlandırarak sürdürür. Tekrarlanan süreçlerde satın alınanların verdiği kısa süreli iyi hissetme duygusunun yerini alan suçluluk, zamanla artarak depresyona neden olabilir. Ayrıca alışveriş bağımlılığı depresyonun yanı sıra, anksiyete bozuklukları, alkol, madde bağımlılığı, yeme bozuklukları gibi bazı ruhsal hastalıklarla birlikte de görülebilir.
Durun ve kendinize sorun: Bir alışveriş bağımlısı mısınız? Harcamalarınız ve alışverişleriniz kontrolünüz dışına mı çıkıyor? Kendinizi kötü hissettiğinizde kendiniz iyi hissetmek için hemen alışveriş yapma düşüncesine giriyor musunuz? Her zaman dayanamayıp kendinizi almak zorunda hissettiğiniz şeyler var mı? Eğer yukarıdaki durumlar size yakın geliyorsa, o zaman bir alışveriş bağımlısısınız.
Alışveriş bağımlısı olan herkes, yardım alabilirsiniz. Sonsuza dek bu şekilde yaşamak zorunda değilsiniz! Eğer siz alışveriş tutkunuzun yaşamınızı olumsuz etkilediğini düşüyorsanız o zaman “Alışveriş Bağımlılığı” konusunda hazırladığımız Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si size alışveriş dürtülerinizi ve zorunluluk hissini durdurmakta ve harcamanızı kontrol altında tutmakta yardım edecektir.
“Alışveriş Bağımlılığı” konusunda hazırladığımız Bilinçaltı  (subliminal) telkin CD’si size ciddi sorunlarınız olduğunu ve bir şeyler yapmanız gerektiğini fark etmenizi sağlar – Alışveriş bağımlılığını yenmeniz için ilk adımdır. Zihninizden alışverişi sevmeyi ve bundan heyecan duymayı kaldırır. Size verdiği zararı görebilir hale gelmenizi sağlar. Alışverişe gitme tutkularınızı, zorunluluk hissinin sıklığını ve yoğunluğunu azaltır. Zihninizin derinlerinde olumlu değişimler yapar, böylece bu sefer gerçekten bu işe son vereceğinizi bilirsiniz.
Bilinçaltı (Subliminal) mesajlarımız, alışveriş tutkunuzu ateşleyen olumsuz düşüncelerinizi ve kalıplarınızı yeniden  yapılandıracaktır ve  olan üstü bir tedavi değildir.
“Alışveriş Bağımlılığı” konusunda hazırladığımız Bilinçaltı  (subliminal)  telkin CD’si sadece alışveriş bağımlılıklarından sonsuza dek kurtulmak isteyen ve bu konuda ciddi olan, gerçekten çaba sarf etmek isteyen kişiler içindir. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, o zaman “Alışveriş Bağımlılığı” konusunda hazırladığımız Bilinçaltı  (subliminal)  telkin CD’si   alışveriş alışkanlığınızı, iyiliğiniz için, gerçekten arkanızda bırakmak amacıyla kullanın. Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Erken Boşalmadan Kurtulun Subliminal MP3

Erken Boşalmadan Kurtulun; Erken boşalma erkeklerde en sık görülen cinsel sağlık sorunlarından biridir. Neredeyse her erkek yaşamının bazı zamanlarında erken boşalma yaşayabilir, ancak erken boşalmanın bir sorun olarak kabul edilmesi için her cinsel ilişkide tekrarlanması gereklidir.

Erken boşalmanın nedeni erkeğin cinsel işlevlerinde olan sorunlardan  değil, cinsel işlevlerini nasıl yerine getirmesi konusundaki düşüncelerindedir. Çünkü aklını düşüncelerden arındıramayan, özgür ve doğal bir şekilde cinselliği yaşayamayan erkek tedirginlik duygusundan uzaklaşamaz ve boşalma sorunu yaşayabilir. Çoğu erkeğin cinsel yaşamında yaşadığı bir sorun olan erken boşalmanın sizin de cinsel yaşamınızda kabus olmasına izin vermeyin. “Erken Boşalmadan kurtulun”  Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’si  cinsel ilişki sırasında daha fazla  dayanabilmeniz için bilinç altınızı eğitecektir. Sizi engelleyen, sınırlarınızı ve olumsuz düşünceleri giderecektir. Cinsellikten daha fazla zevk almanızı ve erken boşalmadan yaşadığınız olumsuz zihinsel durumda kurtulmanızı sağlayacaktır. “Erken Boşalmadan kurtulun”  Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’sinin yardımıyla cinsel özgürlüğü deneyimleyin ve cinsel güveninizi geri kazanın!

“Erken Boşalmadan kurtulun”  Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’sinin  kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Sınavlara Hazırlık Subliminal MP3

Birçok genç insan zamanı gelince geleceklerini şekillendirecek bir sınava giriyor: LYS, YGS, SBS, ALES, KPSS, KPDS vs. Bu sınavlara iyi hazırlanabilmek için gençler ve aileleri yoğun bir şekilde çalışmaları için zorluyorlar. Herkesin amacı ortak; güzel bir gelecek kurmak, iyi bir eğitim almak. Aileler de çocuklarının geleceğini garanti altına alabilmek için onlara göz kırpmadan çalışmalarını sağlayacak her türlü çabayı sarf ediyorlar. Tüm ümitler bu sınavlara bağlanmış şekilde hem gençler hem de ebeveynler kendilerini paralıyor, emek, enerji ve para sarf ediyorlar.

Sınava hazırlığın herkesin yaşadığı ve aşılması gereken bir süreç olduğu unutulmamalıdır. Sürecin verimli kullanılması ve daha iyi hazırlanılması sonucunda başarı gelir. Size özel hazırladığımız “ sınavlara daha iyi nasıl hazırlanabilme” ürünü size sakin ve başarılı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Çok özel rahatlatıcı etkisi olan bir müzik kullanıldı. Sadece kulaklığınızı takın ve uzanarak, gözlerinizi kapatıp dinleyin.

Bu Ürünü Satın Alın

Başarı Yakala Subliminal MP3

Hepimizin idealidir. Yaptığımız işte başarılı olmak. Kimi zaman tökezlesek de şimdi kendimize daha güvenli olmak için bir fırsatımız var. Başarıyı kabul etme zamanı artık geldi. Artık mutsuz olduğunuz bir işte çalışmak zorunda değilsiniz. Yeter ki yapacağınız işte başarılı olacağınıza inanın. Şimdi iyi ilişkiler kurup, en iyilerle çalışabileceksiniz. Doğru yatırımlar yapabilir, düşündüğünüzü hayatınıza çekebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu ürünü dinleyince bu sorununuzun çözümlerini bulacaksınız.

Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.
Bu Ürünü Satın Alın

Verimli Ders Çalışma Subliminal MP3

Başarılı bir hayat, ‘uyumlu, mutlu ve doyumlu’ yaşanan bir hayattır. Geçmişte başarı için, tek bir reçete sunulurdu; Çalışmak, çalışmak ve yine çalışmak veya çok çalışmak. Başarının çok çalışmadan hiçbir zaman elde edilemediği anlatılırdı. Oysa çağdaş başarı kavramı içinde ‘çok çalışmak’ kavramının yerini ‘Verimli Çalışmak’ almıştır. ‘Verimli Ders Çalışmak’ belirli amaçlar ve saptanmış öncelikler doğrultusunda zamanı programlı olarak, en doğru şekilde kullanmaktır. ‘Etkili ve verimli çalışma’ programı içinde çalışmanın yanı sıra dinlenmeye, eğlenmeye, aileye, sevdiklerine ve hobilere yer vardır.

Başarılı olabilmek için, öncelikle amacın açık ve net bir biçimde tanımlanmış ve ortaya konmuş olması, başarıyı hedefleyen kişinin amacına inanması ve buna yönelik haftalık, aylık ve hatta yıllık programlar düzenlenmesi gerekir. Unutmamak gerekir ki, başarılı insan hedefine ulaşan insan değildir. Başarılı insan belirlediği hedefe belli bir zaman dilimi içinde ulaşmış olan kişidir.

“ HAYATINIZDA HİÇBİR ŞEYİ TESADÜFLERE BIRAKMAYINIZ “

Başarılı olabilmek için, etkili çalışma yollarını iyi bilmek ve uygulamak, programlı çalışmak ve tabiî ki bu çalışmaların sonucunda amaçlanan hedefe en üst düzeyde ulaşmak çalışmanın karşılığını en üst düzeyde alabilmek gerekir. Size özel hazırladığımız “Verimli Ders Çalışma” ürünü size sakin bir yaşamın kapılarını aralıyor. Çok özel rahatlatıcı etkisi olan bir müzik kullanıldı. Sadece kulaklığınızı takın ve uzanarak, gözlerinizi kapatıp dinleyin.
Bu Ürünü Satın Alın

Topluluk Önünde Konuşma Sublminal MP3

Birçoğumuz topluluk önünde konuşmaktan nefret eder. Ancak biraz kendine güven ve konuya hakim olma mükemmel bir konuşmacı olmak için yeterli. Birçok insan toplum önünde konuşma yapmamak için türlü türlü bahaneler uydurur. Güçlü konuşmalar size birçok iş fırsatı yaratacak, kariyerinizde önemli bir adım atmanıza neden olabilecek anahtarlardır. Konuşma yaparak, yeteneklerinizi, deneyimlerinizi ve kendinize güveninizi gösteriyorsunuz.

İnsanlar önünde konuşurken heyecanlanmaktan korkuyorsanız veya kendinize güvenmiyorsanız bu telkinleri dinleyerek hızla bunlardan kurtulacaksınız. Sadece topluluk önünde konuşmanıza değil, insanlarla olan tüm konuşmalarınızda, çok daha iyi diyaloglar kurabileceksiniz. Bilinçaltı Telkin CD’lerini dinleyerek bunu bilinçaltınız kısa sürede yerine getirecektir.

Topluluk önünde konuşma yapmak artık sizin için çok kolay olacak. Kendinizi çok rahat ifade edebildiğinizi göreceksiniz. Her zaman çok iyi bir konuşma yapabilecek potansiyeliniz olduğunun farkına varacaksınız. Bu konu için NLP olumlamaları ile hazırlanan dönüşüm mp3′leri yeteneklerinizi geliştirme ve kuvvetlendirmenize yardımcı olacak. Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin

Bu Ürünü Satın Alın

Yaratıcı Düşünme Subliminal MP3

Yaratıcılık doğuştan gelen bir yetenek değildir; birkaç basit adımla sonradan geliştirilmesi mümkündür. Öncelikle kişinin kendisinde problem çözücü, değişiklik ve farklılık yaratıcı bir yeteneğin olduğuna inanması gerekir.
Yaratıcılığı geliştirebilmek için yüksek standartlar ve büyük umutlara sahip olmak gerekir. Bu ürün yaratıcılığınızı geliştirmek için imgeleme çalışmaları yaparken dinlemeniz için dizayn edilmiş size özel bir üründür… Yaratıcılık anında alfa ve teta dalgalarının aktif olduğu biliniyor. Özel binorali dinlerken siz de bu değişik bilinç haline ulaşacaksınız.

Yaratıcı imgeleme için geliştirme süreci ise;
Zihninizi, bedeninizi gevşetin. Tümüyle gevşemeli ve pozitif enerjinin her hücrenize akmasına izin vermelisiniz. Zihinsel blokajlarınızın gitmesine izin verin. Değiştirilen bilinçlilik haline geçin ve işte bu Yaratım anı. Kendinizi çok mutlu ve tatmin olmuş hissedin.

Hedefinizi zaten başardığınızı hayal edin. Tüm ayrıntılarıyla başardığınız hedefinizi imgeleyin. Hedefinize ulaştığınızda hissedeceğiniz duyguları yaşayın. Sadece pozitif cümleler ve düşünceler kullanın. Pozitif duygularla vakit geçirin ve isteğinizin tümüyle olduğunu hayal edin. Kendi kendinize konuşun ve hedefinizi nasıl gerçekleştirdiğinizi anlatın. Amaçlarınıza zaten ulaştığınıza tüm kalbinizle inanın.

Bu Ürünü Satın Alın

İç Huzur Subliminal MP3

epimizin hayatta beklediği tek şey gerçekte, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmektir! Mutlu bir yaşam için iç huzur olmazsa olmazdır! Hayatta başka hiçbir şey iç huzuru olmayan bir insanı mutlu edemez. Büyük başarılara imzamızı atmak, çok zengin ve varlıklı olmak, mutluluğu yaşamak için yeterli değildir. İç huzura sahip değilsek gerçek manada mutluluğu tadamayız!

Ailemizden, işimizden, sevgilimizden, okulumuzdan memnun olmadığımız için mutluluğu hep dışarıda ararız. Oysa gerçek mutluluk, farkındalığın genişlemesiyle gelen anlayış ve yapılması gerekenler yapıldıktan sonra duyulan iç huzur duygusudur.

İç huzurumuz, bizim iç dengemizi ölçen bir alet gibidir! En yüksek değerlerimiz ve en derindeki inançlarımızla uyum içinde yaşadığımızda, yani kendimizle ve hayatla mükemmel bir uyum içinde olduğumuzda, yaşam amaçlarımızla bütünleşmiş kendiyle barışık bir insan oluruz. İçimiz huzurla dolar! İçimizdeki huzur ne denli güçlüyse çevremize o kadar huzur ve mutluluk yayarız!

İç huzuruyla ilgili en muhteşem gerçek, bunun bizim normal ve doğal halimiz olmasıdır! Mutluluk her birimizin en temel hakkıdır! Mutluluk içimizdedir! Ruhumuzun huzuru, varlığımızın kalbidir! Gerçek huzur ve doyuma, ruhun barış içinde olmasıyla ulaşılır ki, bu da asıl insanın hedeflerinin hızlı şekilde ulaşmasının yolunun açar.
Size özel hazırladığımız “iç huzuru yakalayın” ürünü size sakin bir yaşamın kapılarını aralıyor. Çok özel rahatlatıcı etkisi olan bir müzik kullanıldı. Sadece kulaklığınızı takın ve uzanarak, gözlerinizi kapatıp dinleyin.

Bu Ürünü Satın Alın

Motivasyon Subliminal MP3

Lewis Carrdl Alice Harikalar Diyarında
’Bana söyler misin, lütfen? Buradan ne tarafa gitmeliyim.’ dedi Alice.
’Bu daha çok nereye gitmek istediğine bağlı’ dedi kedi.
’Nereye olduğunu umursamıyorum’ dedi Alice.
’O zaman hangi yoldan gittiğinin de önemi yok’ dedi Kedi.

Çağdaş yaşamın gereği, bir koşuşturma içinde olan günümüz insanı, bu koşuşturma içinde, yaşadığı can sıkıcı olayları fark etmeden bilinçaltına doğru iteler. Bastırılan bu kötü olaylar, bilinçaltında kaybolmaz, adeta bir parazit gibi bizi olduğumuzdan farklı biri gibi davranmaya iterler, yaşam enerjimizi emerler. Bu enerjinin azalması bizi hayata karşı isteksiz, yorgun ve mutsuz yapar.

Bu kaybedilen enerjinin yeniden geri kazanılması için, bireyin bilinçaltına attığı olayların farkına varması çok önemlidir. Bu bilinçaltının bu fark edilmeyen sorunlara harcadığı üzerini kapatma enerjisi, bilincin bunun farkına varması ile enerjinin büyük bir bölümünü geri kazanmaya başlayacaktır. Size özel hazırladığımız “hayata motivasyon ile bağlan” ürünü size daha mükemmel bir yaşam sağlamada yarar sağlayacak.

Kazandığınız enerji yeteneklerinizi ve üretkenliğinizi arttıracak. Ne yapmak istediğini bilebilmek için hayatta yaşanan iyi veya kötü her şeyi göz önünde bulundurup buna göre bir hedef belirlemek gerekir. Enerjini bir noktaya yönlendirdiğinde kişi üretmeye başlar. Üretmeye başlayan bireyin ise öz saygısında, yaşama olan bağlılığında ve yaşamdan aldığı tatminde artış olur. Size özel hazırladığımız “hayata motivasyon ile bağlan” ürünü size sakin bir mükemmel bir yaşamın kapılarını açacak.

Bu Ürünü Satın Alın

Olumlu Düşünme Subliminal MP3

Olumlu düşünme koşullara, mizaca veya zekâya bağlı olmaksızın herkes tarafından öğrenilebilir! Başarılı insanı belirleyen ilk özellik, TUTUMUDUR! Kişi olumlu tutum ve düşüncelere sahipse, zorluklarla uğraşmayı seviyor ve onların üstesinden gelmekten haz duyuyorsa, başarılarının yarısını gerçekleştirmiş sayılır!
İnsanlar arasındaki fark, ufaktır! Ancak bu fark, büyük farklılığa neden olur! Ufak fark, TUTUMLARDADIR! Büyük farklılıksa, bu tutumun OLUMLU veya OLUMSUZ olduğudur! Olumlu düşünmenin büyük adımlar attıran kabul edilmiş biçimi, insanlara düşüncelerini yeniden düzenleme ve hayatlarını daha iyi yapma konusunda mükemmel bir kavramdır! Yaşamlarımızda büyük çaplı bir değişikliği başarmada bize yardımcı olan cevaplardan biridir!
Bu ürün olumlu düşünmenizi sağlayacak. Bütün kapılar olumlu düşünmeyle açılıyor. Böylece istediğiniz mutluluğu yakalamanıza da yardımcı olacak bir ürün. Kısa zamanda daha iyi hissetmeye başlayabilir, olumsuz düşünce kalıplarından kurtulabilirsiniz.

Bu Ürünü Satın Alın

Öfkeyi Yenmek Subliminal MP3

Son derece insani bir duygu olan öfke, kontrol altına alınmadığı takdirde birçok olumsuz sonuca yol açabiliyor. Kişinin haz almasını engelleyen ve temel inanç sistemiyle çatışan herhangi bir durum, olay ve kişiyle karşılaşması sonucunda yaşadığı duygu öfkedir. Öfke, son derece insani ve doğal olmakla birlikte uygun ifade edilmeyip, kontrol altına alınmadığı takdirde yıkıcı ve sağlıksız sonuçlar verebilir. İnsanın en zor başarabileceği şey duygu ve düşüncelerine hakim olmaktır.

Bu Bilinçaltı Telkin CD’si duygu ve düşüncelerinize hakim olmanıza yardımcı olacaktır.Böylelikle sinirlerinize hakim olacak ve hem kendinizi hem de çevrenizi yıpratmayacaksınız. Kendinize olan bu hakimiyet sizi iş ve sosyal alanda güçlü ve başarılı kılacak.


Bu Ürünü Satın Alın

Geçmişi Temizleme Subliminal MP3

Geçmiş temizlenip, iyileşmedikçe geleceğimizi olumsuz yönde şekillendirmeye devam edecektir. Hep aynı olayları yaşar dururuz. Biz geçmişi şifalandıramadığımız ve geçmişten gerekli dersi alamadığımız için geçmişe bağımlı kalırız, yeni olaylar karşımıza çıksa da bu olaylara aynı tepkileri veririz. Geçmişe bilgelikle yaklaşıp özgür bırakmak aslında bizi ve geleceğimizi serbest bırakacaktır. İşte o zaman ne kadar hafiflediğimizi, hayatımızın nasıl değiştiğini göreceğiz.

Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Endişe Yönetimi Subliminal MP3

Rahatsızlık verici olmakla birlikte endişe hali bedenimizde bulunan alarm sisteminin aktive olmasına bağlıdır ve beyindeki korku merkezinin bilişsel sistemle etkileşimi ile ilişkilidir. Bu kendini korumakta çok değerli olan sistem bazen aşırı derecede aktive olarak gereksiz zamanlarda tetiklenmektedir. Bu tetiklenme sırasında kişi olayın farkında olmayabilir veya olsa bile engellemesinin mümkün olmadığını belirtir. Endişe halleri normal korunma mekanizması dışında aşırı şiddette, sosyal ve mesleki yaşamı tehdit edecek halde, anlamsız, gereksiz veya duygusal ve sistemik bozukluğa yol açabilir. Unutmayın ki endişelerinizin büyük bir bölümü başınıza gelmez.  Siz sadece endişelendiğinle kalırsınız. Endişelerimiz bizi engelleyen ve doğru kararlar almamıza sebep olan en önemli etkenlerden biridir. Endişesiz bir yaşama siz de kucak açın. Endişelerinizden uzaklaşın. Bilinçaltınız bunu yapabilecek güçte.  Bu CD ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Hem de çok kısa bir sürede.

Bu Ürünü Satın Alın

Erken Kalkmak Subliminal MP3

Çocukluğumuzdan beri erken kalkmanın ne kadar iyi bir şey olduğu bize öğretilir. Eminim ki çoğu kişi hayatı boyunca disiplin gerektiren bu işi birkaç kez denemiştir. Okul veya iş gibi bir zorunluluğunuz olmadan erken kalkmak son derece zor bir iştir. Erken kalkmaya karar verdiniz ama bir türlü harekete geçiremiyorsunuz. Bütün davranışlarımızın temel nedenleri bilinçaltımızda yatıyor. Size sunduğumuz ürün size erken kalkmayı sağlayacak mükemmel bir ürün…

Bu Ürünü Satın Alın

Uyku Kalitesi Subliminal MP3

Hayatımızın bazı dönemlerinde ne kadar uyusak da dinlenemediğimizi hisseder ve gün boyunca bunun huzursuzluğu ile beraber dolaşırız. Ne kadar uyusak da sanki uyumamış ve gece boyunca taş kırmış gibi bir duygu ile bir türlü toparlanamayız. Günün sonunda yatağın yolunu ne kadar erken bulsak da durumun değişmediğini görür bir türlü tam dinlendiğimizi hissedemeyiz.

Hiçbir şeyin bizi uykumuzda rahatsız etmek, bizi uykumuzdan etmek hakkı yoktur. Uyumak her sağlıklı insan için olmazsa olmaz bir eylemdir. Gün boyunca kimi olaylar bizi yormakta iç huzurumuzu bozmaktadır. Gün içinde savaşan bizler için uyku en önemli cephanelerden birisidir. Huzurlu uyuduğumuzda kalktığımız an daha dingin, kendimizi toplamış ve olaylara daha sağlıklı bakacak gücü kazanmış oluruz.

Uykunuz sırasında yeterli enerjileri depolayarak kalkabilmek ve kendinizi sabah dinç hissedebilmek için bu CD’leri dinleyerek bilinçaltınızı buna göre yönlendirebilirsiniz. Huzurlu bir şekilde uykuya geçebilmenizde bu CD’ler size çok büyük bir fayda sağlayacaktır. Bu CD’yi dinleyerek çok kolay ve derin bir uykuya geçeceksiniz.
Sabah uyandığınızda da, bunun yararını çok net bir şekilde göreceksiniz.


Bu Ürünü Satın Alın

Hafıza Ve Belleğinizi Geliştirin Subliminal MP3

Öz değer, öz saygımızın ve motivasyonumuzun  temelidir.  Öz değer, her hangi bir anda kendimiz hakkında ne hissettiğimizdir. Neredeyse hepimiz,  bugüne değin öz değerimizi  yanlış temeller üzerine inşa etmeyi öğrenmiş olduğumuzdan; öz değerimizi içsel olan  yerine dışsal  şeyler üzerine  yapılandırır; kendi değerimize, mevkiimize, sahip olduğumuz şeylere, kazancımıza ve başkalarından gördüğümüz itibara göre değerlendiririz. Bu nedenle, öz değeri kaya gibi sağlam insanlara nadiren rastlarız. Çoğumuz, kırılgan olan öz değerimizi maskelemeyi de öğreniriz. Sonunda ise, gerginliğe teslim olur ve yıkılırız.

Her birimizin bu içsel dersi öğrenmesi ve kendi gerçek içsel gücümüzü bulması gerekir. Bunu yapmak için, yaşam bize pek çok sinyaller verir ve olanaklar sunar, ancak çoğumuz gerginlikle yaşamayı ve aldatmayı sürdürmeyi seçerek ya mesajı göz ardı eder ya da mesajcıyı vururuz.

Geçmişin aynanız üzerindeki tozlarını silin. Öz değerinizi artırın ve olumlu düşüncelerle mutluluğa sıçrayın. Mutluluk her varlığın doğal eğilimidir. Ve aslında en doğal halidir. Bu sette 3 ürün 2 ürün fiyatına. Önerilen sıralama, Öz değer, Geçmişi Bırakın, Mutluluk ve Olumlu Düşünce…

Bu Ürünü Satın Alın

Öz Değer Subliminal MP3

Öz değer, öz saygımızın ve motivasyonumuzun  temelidir.  Öz değer, her hangi bir anda kendimiz hakkında ne hissettiğimizdir. Neredeyse hepimiz,  bugüne değin öz değerimizi  yanlış temeller üzerine inşa etmeyi öğrenmiş olduğumuzdan; öz değerimizi içsel olan  yerine dışsal  şeyler üzerine  yapılandırır; kendi değerimize, mevkiimize, sahip olduğumuz şeylere, kazancımıza ve başkalarından gördüğümüz itibara göre değerlendiririz. Bu nedenle, öz değeri kaya gibi sağlam insanlara nadiren rastlarız. Çoğumuz, kırılgan olan öz değerimizi maskelemeyi de öğreniriz. Sonunda ise, gerginliğe teslim olur ve yıkılırız.

Her birimizin bu içsel dersi öğrenmesi ve kendi gerçek içsel gücümüzü bulması gerekir. Bunu yapmak için, yaşam bize pek çok sinyaller verir ve olanaklar sunar, ancak çoğumuz gerginlikle yaşamayı ve aldatmayı sürdürmeyi seçerek ya mesajı göz ardı eder ya da mesajcıyı vururuz.

Geçmişin aynanız üzerindeki tozlarını silin. Öz değerinizi artırın ve olumlu düşüncelerle mutluluğa sıçrayın. Mutluluk her varlığın doğal eğilimidir. Ve aslında en doğal halidir. Bu sette 3 ürün 2 ürün fiyatına. Önerilen sıralama, Öz değer, Geçmişi Bırakın, Mutluluk ve Olumlu Düşünce…

Bu Ürünü Satın Alın

Hızlı Okuma Ve Etkin Kavrama Subliminal MP3

Neler yapabileceğinizin farkında bile değilsiniz. Potansiyellerinizin farkına varın. İstediğiniz kadar hızlı okuyabilirsiniz. Dünyanın nimetlerinden daha fazla ve çabuk faydalanmanın yolu önünüzde duruyor. Size başarının anahtarını sunuyor. Hızlı okuyabilmek için bilinçaltınızdaki inançları yenileriyle değiştirmelisiniz. Kelime hazineniz kısa zamanda gelişecek, okuduğunuz her şeyi daha iyi ve kolay anlayacaksınız. Sizin için hazırladığımız bu ürün ile her gün daha da hızlı okuyacaksınız.

Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.
Bu Ürünü Satın Alın

Aşk Matemi Subliminal MP3

Aslında aşk, sevgi acısı dediğimiz şey, yaşanmışlığın acısıdır. Sevdiğimiz kişiyi kaybettiğimizde de acı çekmeden olmaz! Herkes bunu değişik şekillerde yaşar. Hırs olabilir, başarısızlığın acısı olabilir. Kayıp sonuçta her zaman acı verir, travma getirebilir. Ve yaşanan kaybın arkasından muhakkak yas tutulması gerekir. Yas tutulmadığı zaman, gerçek anlamda başka ilişkilere geçilemiyor diye düşünüyorsanız daha çok bekleyeceksiniz.
Aşk acısında birini beğenmek ama onu elde edememek, özlemek, ulaşamamak var. Aşkın travmasından kurtulmak illa yas tutmayı gerektirmiyor. Olgun sevgi için şefkat gerekiyor, özdeşleşme yani empati kurmak gerekiyor. İlişkiye ve sevilen kişiye kendini adamak gerekiyor. Kendini adama, köle olma anlamında değil; kendini sunmak, teslim olmak anlamında… Ve karşımızdakini özgür bir birey olarak kabul etmek… Böyle sağlıklı bir ilişkiye hazır olmak, sizi yıpratan travmadan kurtulmak istiyorsanız  sizin için hazırladığımız bu telkin CD sini dinlemelisiniz.

Bu Ürünü Satıl Alın

Zindelik Ve Enerji Subliminal MP3

Bilgi çağının hızlı yaşam temposuna ayak uydurmanın bizleri nasıl yorduğu ortada iken, stres günlük hayatımızın ayrılmaz parçası haline geldi. Yoğun iş ve ev temposu yetmezmiş gibi koşturma içinde geçen günlerimize birde stres eklenince enerji seviyemiz genellikle çok düşük oluyor. Bu durum, zamanla yorgunluk, halsizlik, isteksizlik veya hastalığa dönüşebiliyor.

Enerjimizi yüksek tutmak, stresten uzak durmak ve sahip olduğunuz enerjiyi gün boyunca korumak için size özel hazırladığımız “zindelik ve enerji” ürününü kullanarak içinize mükemmel bir enerji kaynağı dolduracaksınız. Kendinizi daha zinde ve enerjik hissedeceksiniz. Hedeflerinize ulaşmada daha fazla efor sarf edebilmeniz için gerekli olan gücü günün her saatinde içinizdeki kaynakta bulabileceksiniz. Sadece hedeflerinize ulaşmak için değil, günlük hayatta yapmak isteyip de gücünüzün yetmediği her şeyi yapabileceksiniz. Sadece kulaklığınızı takın ve uzanarak, gözlerinizi kapatıp dinleyin. İçinize mükemmel bir enerji dolduğunu hissedin.


Bu Ürünü Satın Alın

Dikkat Dağınıklığı Subliminal MP3

Çoğu zaman kendimizi okuduğumuz metne tam olarak veremeyiz. Bu durumda ya saatlerce kitabın başında hiç bir şey anlamadan vakit geçiririz. Ya da çabuk sıkılarak hemen okumayı bırakırız. Dikkat dağınıklığı önemli sorunlara yol açabilir. Yaşamımızda karşılaştığımız başarısızlıklarımızın büyük bir bölümü, konsantrasyon gücümüzün eksik olmasından kaynaklanmaktadır.
Konsantrasyon gücümüzü geliştirerek yapabileceklerimizin sınırı yok. Konsantrasyon gücümüz bizi yaşamın her alanında isteklerimize kavuşmamızda çok önemli bir fonksiyon görmektedir. Konsantrasyon gücünüzü geliştirmekle sadece dikkat dağınıklığından kurtulmakla kalmayacak, yaşamınıza adeta sihirli bir elin değdiğini göreceksiniz. Konsantrasyon gücünüzü geliştirmekle aynı zamanda duygu ve düşüncelerinize de hakim olabilecek ve böylelikle kendinize olan hakimiyetiniz de artacaktır.
Ama siz konsantrasyon sorununuzu kısa sürede aşabilirsiniz. Odaklanamadığınız için yapamadığınız işleri telafi edebilirsiniz. Bu ürünümüzde yer alan pozitif, güçlü olumlamalar dikkatinizi daha kolay toplayabilmenize, daha kolay odaklanabilmenize yardımcı olabilir.

Bu Ürünü Satın Alın

Kolay İngilizce Subliminal MP3

Tabii ki istersiniz. Ve bu bir hayal değil. Fatih Sultan Mehmet’in 7 dil (yazıyla yedi) bildiğini biliyor muydunuz? Belki de şaşırdınız ve “Vay be” dediniz. Aslında şaşılacak bir şey yok. Osmanlı İmparatorluğunda atalarımız birkaç dil birden konuşuyordu. Türkçe, Arapça, Farsça, Rumca, Macarca gibi. Dil öğrenmek için de yetenek gerekmiyordu. Çünkü her yerde bu dili konuşan birkaç kişiyi bulmak olasıydı.

Afrika’da birçok ülkenin vatandaşları birden fazla dil bilir. Birincisi kişinin ait olduğu kabilenin dili, ikincisi ülkede en yaygın konuşulan en büyük kabilenin dili, üçüncüsü ise ülkenin resmi dili (büyük bir ihtimalle o ülkeyi sömürgeleştiren ve etkisi altında tutan ülkenin dili olan İngilizce veya Fransızca) Bu kişilerin de dil öğrenmek için yeteneğe ihtiyaçları yok. Çünkü her yerde bu dillerden birini konuşan insan bulmaları olasıdır.

Türkiye’de durum ise biraz farklı. Güzel Türkiye’mizde 28 ayrı dil konuşuluyor. Halk dili olarak (İngilizce, Fransızca değil, dil olmayıp dilin farklılaşmış hali olan lehçe de değil). Bazılarınız bu dillerden birini veya bir kaçını biliyor. Öğrenmek için özel bir yetenek gerekmiyor. Çünkü bulunduğumuz ortamda bu diller konuşuluyor. Ancak konu iş hayatı olduğu zaman, Bilimsellik olduğu zaman veya da Teknik olduğu zaman bu diller bir işinize yaramıyor.

Size bütünleşen dünyada iletişim hızının milisaniyeler mertebesinde olduğu bir zamanda bütün dünya ile iletişimde bulunabileceğimiz yaygın dillerden biri gerekiyor. Bu da en yaygın kullanılan dillerden biri olan Çince veya İngilizce. Siz yönünüzü doğudan çok batıya doğru çevirdiğiniz için İngilizce öğrenmeniz gerekiyor.

Bu da eskisi gibi çok zor değil. İngilizce öğrenmenizin önündeki duygusal ve düşünsel engelleri yıkın. Kolayca öğrenebilir, İngilizcede ustalaşabilirsiniz. İngilizce biliyor olmanın keyfini ve avantajını yaşayabilirsiniz.
Bu CD’de stereo-binoral ve sessiz versiyonla hazırlanmış 2 olumlamalı mp3, bir de çok özel, ders çalışırken dinleyeceğiniz olumlama içermeyen, alfa 10 frekanslı binoral mp3 bulunmaktadır.
Stereo-binoral versiyonunda sağ beyine farklı, sol beyine farklı olumlamalar gönderilmektedir. Bu nedenle nasıl dinleyeceğinize dair bilgilenmeniz gerekmektedir. Nasıl dinleyeceğinizi anlamak için lütfen sayfanın altındaki “Dinlemek için öneriler” bölümünü okuyun.

Bu Ürünü Satın Alın

Kendini sevmek Subliminal MP3

Kendimize nasıl davranıyorsak etrafımızdaki insanlara da aynı şekilde davranırız. Sonuçta bu hayatta farkında olsak da olmasak da en değerli varlığımız kendimiz olduğumuzdan hayata bakışımızı kendimize yaklaşımımız belirler. Hayatımızda kurduğumuz en önemli ilişki kendimizle kurduğumuz ilişkidir. Özel hayatınızda, iş hayatınızda, yaşadığınız birçok ilişkide yaşanılan sorunlar günümüz insanının en temel problemlerinden biridir. Tüm bu sorunların sorumluluğunun karşınızdakilerde olduğunu düşündüğünüz için bu problemler genellikle çözüme ulaşamazlar.

Oysa aklınızın ucuna bile “acaba” sorusu gelmese de, yaşadığınız ilişkilerin çoğunda, suçta, sorumlulukta sizdedir. İlişkilerinizde yaşadığınız tüm bu sorunların görünmeyen yüzünde de “kendinizi yeterince sevmemek” yatmaktadır. Kendinizi gerçekten seviyor musunuz? Kendini sevmek, bir insanın kendine verebileceği en güzel hediyedir. Kendine değer vermek, kendini sevmek ile alakalı olduğundan kişi kendini sevmekle başlar ve hayattaki değerini kendine olan sevgisi doğrultusunda kazanır. Kendini sevmek ilk başta kendini her halin ile kabul edip, kendine yetebilmek demektir. Kendinize en az başkalarına davrandığınız kadar iyi davranın, bunu en fazla hak eden sizsiniz!

Size özel hazırladığımız “Kendini Sevmek” ürünü size sakin bir yaşamın kapılarını aralıyor. Çok özel rahatlatıcı etkisi olan bir müzik kullanıldı. Sadece kulaklığınızı takın ve uzanarak, gözlerinizi kapatıp dinleyin.

 Bu Ürünü Satın Alın

Kilo verme Subliminal MP3

Kilo vermek için şimdiye kadar çok uğraştınız ama olmadı. Veremediniz ya da bin bir zahmetle tamamladığınız diyetler sonrasında verdiğiniz kiloları geri aldınız. Aklınızda hep diyetler, yasak yiyecekler var. Sürekli yeni çıkan diyetleri takip ediyorsunuz. Bu durum sizin üzerinizde nasıl bir gerilim yaratıyor değil mi?
Fazla kilolarınızdan kurtulmanın en etkin yollarından biri de bilinçaltınızı buna hazırlamaktır. Kiloyla ilgili bilincinizi değiştirdiğinizde zayıflamanın aslında bir mucize olmadığını, hatta zahmet gerektirmediğini göreceksiniz.
Sağlıklı beslenmeye kendiliğinizden yönelecek, fiziksel aktivitelerinizi artırmak için istek duymaya başlayacaksınız. Su içmeyi sevmediğiniz halde suyun önemini kavrayacak ve gerekli kadar suyu tüketmeye başlayacaksınız, böylece doğal yoldan metabolizmanızı hızlandıracaksınız. Herkesin sahip olmak istediği gibi, görüp imrenilen bedenler gibi bir bedene sahip olabilirsiniz. “Kilo verebilirsiniz” çalışması size bu fırsatı sunuyor.
Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.


Bu Ürünü Satın Alın

Sınav stresi Subliminal MP3

Sınava hazırlanmak için çalışma masanızın başında saatleriniz, günleriniz geçti. Sınavdan bir gün önce midenize ya da başınıza dayanılmaz bir ağrı saplanınca moraliniz tümden bozuldu. Bu ağrıyla sınava nasıl gidebileceksiniz? Nasıl zihninizi toparlayıp sorulara yanıt verebileceksiniz? Sınav günü son bir çabayla sınav salonuna kendinizi attınız. Şimdi sorular elinizde. Başınızda bir zonklama, soluğunuz daralıyor, gözünüzün önü kararıyor, kulaklarınızda sanki davullar çalınıyor. Soruların yanıtları kitabınızda, hani kitabın sağ sayfasının üst bölümünde… Hatırlamanız gerek, ama olmuyor, hatırlayamıyorsunuz. ÇÜNKÜ SINAV STRESİ YAŞIYORSUNUZ.
Sevgili öğrenciler… Başarısızlığımızın ana nedeni sınav stresi yaşamanızdır. Sınavlara büyük bir güvenle girin. Başarılı olmak sizin en doğal yeteneğiniz.
Bu ürün size sınav stresinden kurtulmanızı mükemmel sınav performansı sağlamanızı sağlayacaktır.

Bu Ürünü Satın Alın

Özgüven Subliminal MP3

Özgüven önemli bir kişisel özelliktir; yaşamla baş etmemizi ve sorunlarla gerçekçi bir şekilde mücadele etmemizi sağlar ve zorluklara dayanmamızı kolaylaştırır. Özgüven kazanma süreci, yaşamın önemli zorlukları ile başa çıkma gücüne sahip ve mutlu olmaya layık bir kişi olma deneyimidir.
Özgüven insana güç verir, enerjisini artırır ve daha fazla çaba göstermeye özendirir. Başarı için ilham kaynağıdır. Başarılarımızla gurur duymamızı ve onlardan keyif almamızı sağlar.
Bizim yaklaşımımıza bağlı olarak başka insanlar ve dışımızdaki olaylar özgüvenimizi yükseltebilir ya da bitirebilirler. Yaşama özgüvenli bir şekilde yaklaşmak ve bunu sürdürmek önemlidir. Ancak, aşırı bir güven duygusu ile hareket ederek kendimizi ve diğer insanları tedirgin etme riskini de almamak gerekir.

Özgüvenimiz olmadığında işleri yapabilme yeteneğimizden emin olamayız. Gerekli beceriye ve deneyime sahip olduğumuzu bildiğimiz halde daha önce hiç yapmadığımız bir işle karşılaştığımızda endişeleniriz. Birçok durumda, özellikle karar vermemiz, inisiyatif kullanmamız veya yeni insanları işin içine katmamız gereken durumlarda rahatsız ve huzursuz oluruz.
Olması gereken düzeyde bir özgüvene sahip bulunduğumuzda ise; en iyi için çaba göstereceğimizi ve kabul edilebilir bir sonuç ortaya koyacağımızı bilerek işleri ele alırız. Bir işi yapamadığımızda mazeret üretmek yerine yeniden denemeye başlarız. İlk seferinde tümüyle doğru olarak anlamadığımız ya da yapamadığımız bir işin dünyanın sonu anlamına gelmediğini biliriz. Hatalarımızı dert etmek yerine onlardan ders almasını becerebiliriz. Birçok durumla ve sorunla daha iyi baş edebiliriz.
Özgüven hedeflerimizin peşinden giderken bize güç verir. Başarılarımızla doyum ve rahatlık hissetmemize izin verir. Özgüvenimizin güçlü olması durumunda başarı bize doğal ve doğru gelir.
Birçoğumuz, belirli zamanlarda, belirli insanlarla ve belirli durumlarda kendimizi güvenli hissederken bazı durumlarda, zamanlarda ve bazı insanların karşısında özgüvenimizi yitiririz. Kendimize olan güven duygumuzu nelerin etkilediğini doğru anlamamız gerekir.
Kendinize güveninizi geliştirdiğinizde ne kadar çok fırsatın ayağınıza geldiğini göreceksiniz. Yeni yeni sayfalar açacaksınız. Bütün ve tam bir varlık olduğunuzun farkına varacak, potansiyellerinizi ortaya çıkaracaksınız. Sevgiyi kolayca alıp verecek, daha pozitif, daha ılımlı, daha barışçıl bir insan olacaksınız. Hem de kendiliğinden…

Bu Ürünü Satın Alın

27 Ekim 2010 Çarşamba

Sigara bırakma desteği Subliminal MP3

Sigarayı bırakmayı geciktirmek için birçok sebebiniz bulunduğunu, sigaranın kimi zaman bir dayanak olduğunu, stresi azalttığını düşünebilirsiniz. Kim bilir bilemediğimiz hangi nedenle içiyoruz? Çevrenizdeki herkes hâlâ sigara içerken sizin bırakmanızın zor olduğuna inanabilirsiniz. Ama her yıl on binlerce insan sigarayı bırakmaktadır. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz! Sigarayı bırakmak daha uzun yaşama şansınızı büyük ölçüde artırmak için yapabileceğiniz tek şeydir. Vücudunuz bir kez sigaradan kurtuldu mu, yıllarca sigara içmenin verdiği zararı 20 dakika içinde gidermeye başlar. Sigarayı bırakıp vücudunuzun sağlığını yeniden kazanmaya başlamasını sağlayın!
Hayatınızda yapacağınız en önemli şeyi hayal edin! Sigarayı bıraktığınızı, kendinizi mükemmel hissettiğinizi ve sigaraya harcadığınız o paraların artık cebinizde durduğunu hayal edin! Sağlıklı Bir Yaşam Sürüyorsunuz. Kendinize Güveninizi Artıyor. Bir kez sigaradan kurtuldunuz mu, geriye bakacak ve bu alışkanlık uğruna harcamış olduğunuz bütün o zaman, para ve insan enerjisine inanamayacaksınız.
Herkesin beyninde sigaraya yüklediğiniz anlam farklı bu anlamı değiştiğinde, kendi isteğinizle daha sağlıklı olmayı seçebilirsiniz. İnançlarınızın değişmesine izin verebilirsiniz.
Sigarayı bırakma konusunda uygulanabilecek en güçlü teknik, sizin için özel olarak hazırlanmış olan Bilinçaltı Telkin CD’lerinde sizlere sunulmuş bulunmaktadır.
Yapmanız gereken sadece Bilinçaltı Telkin CD’lerini dinlemektir. Bırakın bilinçaltınız bu telkinlerle kendisini yenilesin… Gerisini bilinçaltınız kendiliğinden halletmeye başlayacak.
Çok kısa bir süre içinde canınız sigara içmek istemeyecek hatta sigaradan tiksinir hale geleceksiniz. Sigarayı bırakmak için bundan daha kolay ve daha güçlü bir yol yoktur.
Ürünleri kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Stresi yenmek Subliminal MP3

Çağımızın en büyük hastalığı… Günlük yaşam koşulları yaşanan iş stresi trafik gibi birçok unsur stresin modern hayatın kaçınılmaz bir parçası haline gelmesine sebep oluyor… Yaşanan stresten ise kurtulmak sanıldığı kadar zor değil… İyi yönetildiğinde çalışmanın daha verimli olmasını sağlayabilir. İyi yönetilemeyen stresin insanın sağlığına, iş ve sosyal yaşamına çeşitli zararları olabilir. Bilinçaltınıza biriken negatif enerjilerden bu CD sayesinde kurtulabilir ve kendinizi arındırabilirsiniz. Stres kurtulmak için size özel hazırladığımız CD’de yavaşça tekrarlanan olumlamalar (afirmasyon cümleleri) bulunur. Gevşetici etkisi öylesine olağanüstü bir rahatlama duygusu yasayacaksınız.


Bu Ürünü Satın Alın

Sınavlara Hazırlık Subliminal MP3

Birçok genç insan zamanı gelince geleceklerini şekillendirecek bir sınava giriyor: LYS, YGS, SBS, ALES, KPSS, KPDS vs. Bu sınavlara iyi hazırlanabilmek için gençler ve aileleri yoğun bir şekilde çalışmaları için zorluyorlar. Herkesin amacı ortak; güzel bir gelecek kurmak, iyi bir eğitim almak. Aileler de çocuklarının geleceğini garanti altına alabilmek için onlara göz kırpmadan çalışmalarını sağlayacak her türlü çabayı sarf ediyorlar. Tüm ümitler bu sınavlara bağlanmış şekilde hem gençler hem de ebeveynler kendilerini paralıyor, emek, enerji ve para sarf ediyorlar.

Sınava hazırlığın herkesin yaşadığı ve aşılması gereken bir süreç olduğu unutulmamalıdır. Sürecin verimli kullanılması ve daha iyi hazırlanılması sonucunda başarı gelir. Size özel hazırladığımız “ sınavlara daha iyi nasıl hazırlanabilme” ürünü size sakin ve başarılı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Çok özel rahatlatıcı etkisi olan bir müzik kullanıldı. Sadece kulaklığınızı takın ve uzanarak, gözlerinizi kapatıp dinleyin.

Bu Ürünü Satın Alın

SINAV 24-TEST ÇÖZME - HIZLI OKUMA
Okuma serüvenine, 6 - 7 yaşlarında ilkokulda başlıyoruz. Şu ana kadar öğrendiklerimizin çok büyük kısmını okuyarak elde ettiğimize göre bundan sonra da hep daha etkili okumanın çabası içinde olmalıyız. Verimli ve etkili okuma becerisini kazanmak ve sınava hazırlanırken elimi çabuk tutmalıyım, sınavda yetmeyen zamanın nasıl yetmesini sağlayabilirim? diyorsanız okumaya karar verdiğiniz elinizdeki bu kitap tam sizin göre.
Size sevindirici haberlerimiz var: Okumanız kesinlikle daha etkin bir hale gelecek ve sınavlara hazırlanırken zamanınızı daha etkin kullanarak kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Dahası yetmeyen zamanınız yetecek, hatta üstüne zaman artacak dersek ne dersiniz? Artık bunu siz de yapabilirsiniz.
"Bilinçaltı Teknikleriyle Hızlı Okuma - Pratik Test Çözme Teknikleri" okumanın bu çok boyutlu işlevi ekseninde düşünme ve zihninizi kullanma yollarını değiştirerek tahmin edemeyeceğiniz bir süratle okumanın, pratik ve hızlı test çözme yollarını gösteriyor. Bu kitapla etkin ve verimli okuma ve maksimum düzeyde anlama seviyesine ulaşmak mümkün. Sınavlarda süper başarıyı yakalamak sizin için çok uzak olmayacak. Tüm sınırları zorlamak için sizinle güzel bir yolculuğa var mısınız?

Okuma serüvenine, 6 – 7 yaşlarında ilkokulda başlıyoruz. Şu ana kadar öğrendiklerimizin çok büyük kısmını okuyarak elde ettiğimize göre bundan sonra da hep daha etkili okumanın çabası içinde olmalıyız.


,


Orjinal Adı SINAV 24 Test Çözme - Hızlı Okuma
Yazar Cemal Kondu
Yayınevi Akis Kitap
Editör Melis Saka
Sayfa Sayısı 240
ISBN 978-605-5610-10-4
Yayın Yılı 31.10.09
Dili Türkçe

SINAV 24 Kolay Matematik
“Durup başarıyı bekleyemezdim ben de onu beklemeden yola çıktım.”

Başarı; çözümler bulmanın ve harekete geçmenin sonucudur. Biraz sabrın yardımıyla, gerçek isteklerinize ve bilgeliğinize etkin şekilde danışarak, zorlu kararlar almak ve sorunları yaratıcı şekilde çözmek beyin gücünüzü kullanma yolunda çok yol almanızı sağlayacak ve öğrenme etkinliğinizi daha üst düzeye taşıyabileceksiniz. Sizin için belki bir işkence olan matematik işlemleri daha kolay olacak. Sizin potansiyeliniz çok büyük, bunu kullanmanın yolu da o sihirli yerde; gizli beyinde...

Sizin için hazırladığımız “Bilinçaltı Teknikleriyle Kolay Matematik" zihinsel matematik becerilerinizin farkına varmak ve daha üst seviyeye taşımak için işinize yarayabilecek ve kolayca uygulayabileceğiniz çok sayıda test ile pratikliğinizi arttıracaksınız ve matematik korkulu rüyanız olmaktan çıkacak.

Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşma yolunda bu kitabı etkin araç olarak kullanabilecek ve kısa sürede çok fazla yol alıp hedeflediğiniz yaşam yolunda istediğiniz seviyeye gelebileceksiniz.

Orjinal Adı:   SINAV 24 KOLAY MATEMATIK
Yazar:   Cemal Kondu
Yayınevi:   Akis Kitap
Editör:    Melis Saka
Kapak Tasarım:   Gökhan Koç
İç Tasarım :   Yeliz Yıldız
Sayfa Sayısı :   184
ISBN:   978-605-5610-12-8
Yayın Yılı :    21.10.09
Matbaa:   Bayrak Matbaası
Dili:   Türkçe

Normal Fiyat:   8,90 TL
Özel Fiyat:   5 TL

SINAV 24 Motivasyon, İç Disiplin ve Özgüven

Bu kitabı yazmak için iki büyük hedefle yola çıktık. Birincisi; size ilham olmak, ikincisi ise, edineceğiniz bilgilerin içinizde oluşturacağı rüzgârın etkisiyle hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlamak. Çünkü insan sadece istediklerini alır, istemeseydiniz kapağını bile açmazdınız bu kitabın. İlerleyen bölümlerde ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacağınıza eminim, çünkü hayatınızdaki en önemli kişi için, yani kendiniz için okuyorsunuz bu kitabı. Belki hiç fark edemediklerinizi fark edecek, bekli de yeri gelince içinizden bizim deli olduğumuzu söyleyeceksiniz. Hatta kendinizi alamayıp başkalarına da bundan bahsedeceksiniz.
“Bilinçaltı Teknikleriyle Motivasyon - İç Disiplin – Özgüven” sınav stresi kaygı ve motivasyon kitabının ilk bölümünde sınavlara hazırlanan kişilerin yaşadıkları sorunlara çözüm getirecek yazılar yer alıyor. İkinci bölümde, bu çözümleri daha somut biçimde gösteren zihinsel egzersizlere yer verildi. Üçüncü ve son bölümde ise ÖSS Şampiyonlarından Başarı Hikayeleri yer alıyor. Sizlere tüm gençlerin yaşadığı psikolojiyi yansıtması bakımından oldukça faydalı olacaktır. “Bir çözüm olmalı” mantığıyla yola çıktık ve bu eseri oluşturduk. Sizlere faydalı olacağını ümit ediyoruz. Hayat denen bu şaşırtıcı yolculuğu tüm tutkunuzla yaşamayı ihmal etmeyin!

Orjinal Adı SINAV 24 MOTİVASYON, İÇ DİSİPLİN ve ÖZGÜVEN
Yazar Cemal Kondu
Yayınevi Akis Kitap
Kapak Tasarım Gökhan Koç
İç Tasarım Yeliz Yıldız
Sayfa Sayısı 176
ISBN 978-605-5610-11-1
Yayın Yılı 09.1109
Dili Türkçe
Normal Fiyat : 7,90 TL
Özel Fiyat: 5 TL

SINAV 24 Süper Öğrenme

Beyin bu gezegendeki en karmaşık, dikkat çeken ve gizemlerle dolu bir yapıdır. Yapılmış birçok araştırmaya rağmen beyin üzerine hala bilmediğimiz çok şey var. İnsan beyninin potansiyelinin gerektiği gibi değerlendirilmediğinden eminiz.
Beynimizin sadece %1’ini kullandığımız şeklindeki yaygın bir gerçek var ortada… İyi haber şu ki, yaşınız veya içinde bulunduğunuz koşullar ne olursa olsun, hayatınızın en güzel dönemi – eğer siz isterseniz – hala önünüzde olabilir Çünkü beyin gücünün çok büyük bir kısmı kullanılmamış olmakla kalmaz, keşfedilmemiş de olabilir. Bu yalnızca çok iyi bir haber değil, mükemmel ötesi bir haber... İşte bu kitap o muazzam ve kullanılmayan beyin gücünüzü geliştirmeniz hedefi ile hazırlandı…
Sizin için hazırladığımız kitapız,  beyin, bellek, öğrenme ve beyin gücünüzü daha etkin seviyeye taşımak için işinize yarayabilecek ve kolayca uygulayabileceğiniz çok sayıda test ile düzeyinizi öğrenebilecek ve daha üst seviyeye kendinizi taşıyabileceksiniz.
Orjinal Adı SINAV 24 SÜPER ÖĞRENME
Yazar Cemal Kondu
Yayınevi Akis Kitap
Editör Melis Saka
Sayfa Sayısı 176
ISBN 978-605-5610-09-8
Yayın Yılı 21.10.09
Matbaa Bayrak Matbaası
Dili Türkçe


Normal Fiyat : 7,90 TL

Özel Fiyat: 5 TL

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme

Günümüzde zamanın değeri o kadar arttı ki, en kısa sürede en çok işi yapmak zorunluluğu hepimizin karşısına dikildi. Tıpkı kitapları, gazeteleri ve okunacak ne varsa hepsini en kısa sürede okumamız gerektiği gibi... Öyleyse gözlerimizin sözcükler üzerinde keyfince ve başıboş gezinmesini önlemek, onlara beyin gücümüzle büyük bir hız kazandırmak zorundayız.
Okuma sırasında gözler aktif rol oynasa da aslında bedensel, zihinsel ve ruhsal bir bütünlük halinde tüm varlığımız kitap üzerinde yoğunlaşır. Duyu organlarının, aklın ve ruhun hep birlikte harekete geçtiği bir eylemdir okuma.
"Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme" okumanın bu çok boyutlu işlevi ekseninde düşünme ve zihninizi kullanma yollarını değiştirerek tahmin edemeyeceğiniz bir süratte okumanın yollarını gösteriyor. Bu eserle, hızlı okuma ilkeleri doğrultusunda ve gerçek hayattan alınan başarı örnekleri eşliğinde okuma hızınızı ölçmek ve bunu adım adım maksimum seviyeye ulaştırmak mümkün.
Bilgi bombardımanından sağ çıkabilmek; sınavlara hazırlanırken elinizi çabuk tutmak; kitap, gazete ve dergi-lerdeki malumatı kaçırmamak, hızınızla tüm sınırları zorlamak için bu kitabı okumanız yeterli.


 


Yazar Cemal Kondu
Yayınevi Akis Kitap
Editör Lilay Koradan
Kapak Tasarım Gökhan Koç
İç Tasarım Ayşe Sevinçgül
Sayfa Sayısı 240
ISBN 9786050052497
Yayın Yılı 2008 İstanbul
İç Sayfa Kağıdı İthal Kağıt
Kapak Kağıdı Karton Kapak
Dili Türkçe
Normal Fiyat : 12,00 TL
Özel Fiyat: 7 TL

Herkes İçin NLP

Herkes İçin NLP
Cemal Kondu
Hedef ulaşmak için NLP’ yi emrinize amade etmek çok kolay. Bunun için gözlükleriniz üzerinde bir-ki rötuş yapmak yeterli. Böylece karanlık birer labirent gibi görünen yollarda yönünüzü daha kolay bulacak, netliğe kavuşan hayallerinizin peşine düşeceksiniz.

Okuru NLP‘nin pek çok çehresiyle tanıştırıyor eser. Bir sanat olarak, bir bilim olarak, bir yöntem olarak ve bir rehber olarak NLP, yaşamın farklı boyutlarına yardım elini uzatıyor. Gerçek başarı hikâyeleri ve yazarın hayatında alınmış çarpıcı örneklerle başarı için inanç ve sabrın sözde kalmaması gerektiğinde şahit oluyorsunuz.Bilinçaltını yönetmek, zihnin dilini çözmek, kendi elinizle ördüğünüz duvarlarla yüzleşmek için çetrefilli açıklamalardan kaçınan yazar, herkesin kendi yöntemlerini yaratmasını sağlayacak örneklerle zenginleştiriyor kitabı. Emirler yağdırmak yerine, kendi kurallarınızı oluşturmanız gerektiğini telkin ediyor.

Değişimin, karar almanın ve gelişimin karşısında korkudan titremek yerine yenilenmiş bir cesaret kazanmanın yollarını sunan bu kitap, coşkulu bir yaşama kanat açmanızı sağlayacak.
 
 
http://www.kisiselgelisim.gen.tr/page.aspx?type=productdetail&product_id=158

26 Ekim 2010 Salı

İngilizce Çalışma Becerisi Subliminal MP3

İngilizce temelinizi oluşturduktan sonra yapmanız gereken şey aslında çok basit. İngilizcenin peşini bırakmamak! Sürekli olarak İngilizceye çalışma becerisi kazanmanızdır. 
İngilizce çalışma becerisini kazanmak istiyorsunuz ama nasıl harekete geçeceğiniz bilmiyorsunuz? İmla, dilbilgisi, gramer, okuma ve yazma vb. konularında çalışmanız gerekiyor. Oturup çalışamıyorsunuz? İngilizce çalışma becerinizi geliştirmeye ve bu daha etkin düzeye getirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlayacak bir ürün hazırladık sizin için…
İngilizce çalışmak sorun olmaktan çıkacak. Sıkı çalışmanızı sağlayacak ve daha derin bilgiye sahip olmanız için sizi harekete geçirecek bir zihin işleyişini ve düşünce yapısı sağlayacak ürün hedefinize ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. “İngilizce Çalışma Becerisi!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si çalışmanıza engel olan her olumsuz düşünceyi temizlemek ve yerlerine sıkı çalışan, İngilizceden keyif alan ve sınavlarda yüksek başarı gösteren kişilerin düşünce yapısını yerleştirmek için dizayn edildi. Böylece siz de İngilizcede başarılı olabileceksiniz.
“İngilizce Çalışma Becerisi!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si Motivasyonunuzu artırmasını sağlar ve öğrenme kapasitenizi, bilginizi, odaklanmış kalmayı geliştirmenize doğrudan yardımcı olmazlar ve sizi sıkı çalışmanız ve kendinizi İngilizceye adamanız için yeniden programlamazlar. Bilinçaltı (subliminal)  mesajlarımız, beyninizin İngilizce çalışırken kullandığınız alanlarını uyarır ve yeniden programlar ve tüm bunlar için sizin bilinçli katkınız gerekmez.
“İngilizce Çalışma Becerisi!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si size artmış motivasyon katar ve çalışmak için istek duymanızı sağlar, aynı zamanda daha uzun süre çalışmanıza yardım etmek için iradenizi/disiplininizi artırır, gerçekten odaklanma ve konsantre olma yeteneğinizi artırır, erteleme eğiliminizi giderir, aynı zamanda okuduğunuz ve öğrendiğiniz şeyleri daha iyi hatırlamanız için hafızanızı güçlendirir. İngilizce çalışmaktan keyif almaya başlarsınız
 “İngilizce Çalışma Becerisi!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si beyninizi geliştirecek ve İngilizce öğrenme ile ilgili tüm becerilerinizi artıracaktır: imla, dilbilgisi, gramer, okuma ve yazma becerileri, aynı zamanda sizin yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu Ürünü Satın Alın

Hayatınıza Sağlık Çekin! Subliminal MP3

Değişen dünya koşulları ve sürekli yenilenen teknoloji yaşamımızı etkilemeye hızla devam ediyor. Bizim için pek çok şey kolaylaşıyor ama vücudumuz için aslında hiç de öyle değil.
Zaten genlerimizde bulunan çekinik hastalıklar değişen ortam koşullarıyla birlikte vücudumuzdaki birçok hastalığı tetikliyor. Eskisinden daha kirli bir hava solumamız, sıkışan trafikte çektiğimiz inanılmaz baş ağrıları ise yanımıza kar kalıyor.


Artık televizyonlar kalp hastalıklarının milli felaket olduğundan bahsederken, kanser her beş kişinin birine rahatlıkla uğrayabiliyor. Adları yeni duyulmaya başlayan virüs ve bakteriler ise artık bize hiç yabancı gelmez oluyor.

Sağlık titreşimlerini hayatınıza bollukla çekmek istiyor musunuz? Eğer hastalanmaktan sıkıldıysanız ve yaşamınıza sağlıklı ve keyifli devam etmek istiyorsanız, o zaman bu ürün size yardım edecek. “Hayatınıza Sağlık Çekin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si tıbbi tedavinin veya bir doktora gitmenin yerine geçmez ve sadece bir kere dinleyerek iyileşmezsiniz veya sonsuza dek sağlılığı hayatınıza çekme sağlayamaz.
“Hayatınıza Sağlık Çekin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si devamlı dinlerseniz zihninizi ve sağlıklı zihin ve beden yaratmayla ilgili düşüncelerinizi hayatınız da olacaktır.

“Hayatınıza Sağlık Çekin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si “Düşündüğünüz yaşarsınız”  prensipleriyle çalışır. Zihninizi ve düşüncelerinizi özellikle sağlığınız üzerinde odaklar.  Sizi tamamen sağlıklı bir hayat üzerine odaklar, çabuk iyileşmek, güçlü ve dirençli bir bağışıklık sistemine sahip olmak ve gelecekte sağlıklı olup hastalıktan kurtulmak gibi. Kendilerini engelleyen hiçbir olumsuz düşüncesi ya da inançsızlığı yoktur. Onlar, neye odaklanırlarsa onu yaşamınıza çekecek. Bilinçaltı  (Subliminal) mesajları, olumsuz düşünceleri olumluya çevirerek size, kendinize inanmanız, sağlıklı olacağınıza ve sağlıklı kalacağınıza inanmanız için yardım edecektir. Zihninizin içinde ne hayal eder ve yaratırsanız onu gerçeğinize taşırsınız! “Hayatınıza Sağlık Çekin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si, sağlıkla ilgili güçlü telkinleri zihninize ekecek ve hayatınıza canlılık, sağlık ve iyilik getirecektir.


Bu Ürünü Satın Alın

Matematik Çalışma Becerisi Subliminal MP3

Kimi insanlar için matematik çok zordur, başarılı olamadıkları için de bu dersi pek sevmezler. Herkes matematik dâhisi olamaz, ama belli ölçüde matematiği herkes anlayabilir diyor bilimsel araştırmalar.  Matematik sınavı yaklaştı. Sayılar, denklemler ve problemler aklınıza bir türlü yerleşmiyor mu? En iyisi oturup çalışmak… Çözüm oturup çalışmakta, nasıl olacak bu çalışma? Matematik çalışma becerinizi geliştirmek istiyorsanız nereden başlamalısınız?
Matematik çalışmak sorun olmaktan çıkacak. Sıkı çalışmanızı sağlayacak ve daha derin bilgiye sahip olmanız için sizi harekete geçirecek bir zihin işleyişini ve düşünce yapısı sağlayacak ürün hedefinize ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. “Matematik Çalışma Becerisi” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si çalışmanıza engel olan her olumsuz düşünceyi temizlemek ve yerlerine sıkı çalışan, matematikten keyif alan ve sınavlarda yüksek başarı gösteren kişilerin düşünce yapısını yerleştirmek için tasarlandı. Böylece siz de Matematikte başarılı olabileceksiniz.
“Matematik Çalışma Becerisi” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si Motivasyonunuzu artırmasını sağlar ve öğrenme kapasitenizi, bilginizi, odaklanmış kalmayı geliştirmenize doğrudan yardımcı olmazlar ve sizi sıkı çalışmanız ve kendinizi İngilizceye adamanız için yeniden programlamazlar. Bilinçaltı (subliminal)  mesajlarımız, beyninizin matematik çalışırken kullandığınız alanlarını uyarır ve yeniden programlar ve tüm bunlar için sizin bilinçli katkınız gerekmez.
“Matematik Çalışma Becerisi!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si size artmış motivasyon katar ve çalışmak için istek duymanızı sağlar, aynı zamanda daha uzun süre çalışmanıza yardım etmek için iradenizi/disiplininizi artırır, gerçekten odaklanma ve konsantre olma yeteneğinizi artırır, erteleme eğiliminizi giderir, aynı zamanda okuduğunuz ve öğrendiğiniz şeyleri daha iyi hatırlamanız için hafızanızı güçlendirir. Matematik çalışmaktan keyif almaya başlarsınız
 “Matematik Çalışma Becerisi!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si beyninizi geliştirecek ve Matematik öğrenme ile ilgili tüm becerilerinizi artıracaktır: denklem, işlem, hesaplama vb. becerileri, aynı zamanda sizin yaratıcılık ve hayal gücünüz.


Bu Ürünü Satın Alın

Çince Öğrenin! Subliminal MP3

Çince karakterleri öğrenmek zor gibi görünebilir. (Çince karakterleri gördüğünüzde tanımanız onları ezberleyip yazmaktan daha kolaydır.) Fakat konuşma Çincesi düşündüğünüzden daha kolaydır. Çince gramer Türkçe gramerden çok daha kolaydır. 
Çince öğrenmeye ihtiyaç duyuyorsunuz ve bir türlü Çince öğrenmek için harekete geçemiyorsunuz. Çince’ nin karmaşık karakterini hatırlamayı ve karışık bilgileri doğru anımsamak zor gelebilir.
 “Çince Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si size Çince öğrenme becerisi vermek ve bu süreci hızlandırmak için oluşturuldu. Bilgiyi akılda tutmanızı, hafızanızı, okuma – yazma ve Çince’ yi anlama becerinizi geliştirir. Telaffuzu çok daha hızlı öğrenirsiniz ve Çince konuşma yeteneğinizi artırırsınız. Çin dilini öğrenme sürecinizi hızlandırır. Zihninizi, Çince’ yi öğrenirken verilen bilgiyi daha hızlı alması için yeniden programlar. Beyninizin, dil öğrenirken kullandığınız bölümünü geliştirir.
“Çince Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si, beyninizi, aynı Çinliler gibi doğal bir şekilde dil öğrenmesi için yeniden programlar. “Çince Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si basitçe beyninizin dil öğrenmekten sorumlu bölümünü uyarır, bu yüzden ses ya da konuşma duymazsınız, subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır ve doğrudan zihninize girerek Çince öğrenme yeteneğinizi geliştirir.
“Çince Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si, sizin dil öğrenmekten sorumlu sol beyin yarımkürenizi ele alır ve zamanla beyninizi Çinceyi çok daha kolay öğrenmeniz için geliştirir. Çince öğrenmek için daha fazla zorlanmayın, bu subliminal mp3 albümle avantaj elde edin! Zamanınızı kazanın ve Çince öğrenme yeteneğinizi normalden çok daha hızlı geliştirin!

http://www.kisiselgelisim.gen.tr/page.aspx?type=productdetail&product_id=176

Almanca Öğrenin Subliminal MP3

Almanca öğrenmek daha doğrusu yabancı bir dil öğrenmek emek, çaba, zaman ve fedakârlık gerektiren bir durumdur. "Dil öğrenmeye başladım altı ay oldu hala konuşamıyorum." gibi yaklaşımlar yanlıştır. Dil öğrenme süreci sizin günlük çalışma süreniz ve çevresel faktörlere göre değişiklik gösterir. Kendinize hedef olarak “Almanca öğrenme” koydunuz ve bir türlü hareket geçemiyorsunuz? Zorlanıyor musunuz? Bilgiyi doğru hatırlamayı zor mu buluyorsunuz? Tabii ki istersiniz. Ve bu bir hayal değil.  Afrika’ da birçok ülkenin vatandaşları birden fazla dil bilir. Birincisi kişinin ait olduğu kabilenin dili, ikincisi ülkede en yaygın konuşulan en büyük kabilenin dili, üçüncüsü ise ülkenin resmi dili (büyük bir ihtimalle o ülkeyi sömürgeleştiren ve etkisi altında tutan ülkenin dili olan İngilizce veya Fransızca) Bu kişilerin de dil öğrenmek için yeteneğe ihtiyaçları yok. Çünkü her yerde bu dillerden birini konuşan insan bulmaları olasıdır.
Türkiye’de durum ise biraz farklıdır. Güzel Türkiye’mizde 28 ayrı dil konuşuluyor. Halk dili olarak (Almanca, Fransızca değil, dil olmayıp dilin farklılaşmış hali olan lehçe de değil). Bazılarınız bu dillerden birini veya bir kaçını biliyor. Öğrenmek için özel bir yetenek gerekmiyor. Çünkü bulunduğumuz ortamda bu diller konuşuluyor. Ancak konu iş hayatı olduğu zaman, bilimsellik olduğu zaman veya da teknik olduğu zaman bu diller bir işinize yaramıyor.
Size bütünleşen dünyada iletişim hızının milisaniyeler mertebesinde olduğu bir zamanda bütün dünya ile iletişimde bulunabileceğimiz yaygın dillerden biri gerekiyor.  Çoğu insan Almanca öğrenmeyi dener, ama zor bulur ve pes eder. Bu yazıyı okuduğunuza göre, siz de zorlanıyor olmalısınız. Almanca öğrenmek bu kadar güç olmak zorunda değil! “Almanca Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si size Alman dilini öğrenme becerisini kazandırmakta yardımcı olması için oluşturulmuştur. “Almanca Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si size özel ve Almanca öğrenme konusunda size şu faydalar sağlayacaktır. Bilgiyi kolayca hatırlamanızı sağlar, telaffuzunuzu, okuma – yazmanızı ve Alman dilini anlamanızı geliştirir. Telaffuzu çok daha kolay öğrenirsiniz ve Almanca konuşma yeteneğinizi artırır. Almanca öğrenme sürecinizi hızlandırır. Zihninizi alınan bilgiyi hızlıca işlemesi için yeniden programlar. Beyninizin yeni bir dil öğrenirken kullandığınız sinirsel alanını geliştirir.  “Almanca Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si sizin beyninizi aynı yolla çalışması için, dili doğallıkla öğrenmesi için programlar, böylece Almanya’yı kolayca öğrenirsiniz. “Almanca Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si güçlü subliminal Mesajlar içerir ve beyninizin dil öğrenmekten sorumlu kısmını uyarır, siz herhangi bir ses ya da konuşma duymazsınız, güçlü subliminal mesajlarımız doğruca zihninize girerek Almanca öğrenme yeteneğinizi artırır. Beyninizin dil öğrenmekten sorumlu sol yarım küresini ele alır ve zamanla beyniniz gelişerek Almanya’yı çok daha kolay öğrenme becerisine sahip olur.
Almanca öğrenmek için daha uzun süre zorlanmayın, “Almanca Öğrenin!” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si almanca öğrenme yeteneğinizi normalden çok daha hızlı geliştirin ve zaman kazanın!

Bu Ürünü Satın Alın

Alkol Bağımlılığı Kurtulun Subliminal MP3

Alkol alımı ile kişi kendini rahatlamış ve gevşemiş hisseder. Bu halde diğer olayları düşünmez, normal hayatında yapamadığı davranışları yapabilir. Ancak alkolün etkisi geçtiğinde sorunların çözümlenmemiş olduğunu görünce sorunlardan kaçmak amacıyla tekrar içme ihtiyacı duyar. Böyle devam eden bir süreç sonunda bağımlılık oluşur. Alkol alındığında ağrıların dinmesi gibi alkolün bedensel etkileri de bağımlılık oluşmasında rol oynar. Zamanla alkole bağlı etkilerin oluşabilmesi için daha fazla miktarda alkol alınmasına ihtiyaç duyulur. Çünkü vücut alkolün etkilerine alışır. Bir sık kullanıyor olabilirsiniz ve bir türlü alkolden uzaklaşamıyor olabilirsiniz?
İçki içişiniz kontrolünüzün dışında çıkıyor olabilirsiniz? Sürekli bir daha ne zaman içki içme şansınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir ya da iki gün içmediğinizde alkol yoksunluğu semptomları gösteriyor musunuz? Alkol bağımlılığınızdan sonsuza dek nasıl kurtulacağınızı bilmek istiyor musunuz? Alkol bağımlılığından kurtulmak ve tazelenmek istiyorsanız, o zaman “Alkol Bağımlılığından kurtulun” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si size alkol bağımlılığınıza doğal yolla son vermeniz için yardımcı olacaktır. Güçlü Subliminal mesajlar zihninize girerek, sizi içmeye iteleyen olumsuz düşüncelerden ve kalıplardan kurtulacaksınız.
“Alkol Bağımlılığından kurtulun” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si Size, alkol bağımlılığı konusunda farkındalık yaratacaktır ve onu yenmeniz için yardım eder. Bilinçaltınızı alkol kullanımı konusunda kalıcı ve sonsuza dek son verme hedefiniz yerleştirir. Alkol tekrar kullanmaya karşı güçlü bir irade geliştirmeye yardımcı olur. Kendinizi sabote etme eğilimini ve içsel zihinsel engelleri ortadan kaldırır.  Alkol İçmek için dürtü hissettiğinizde, iradenizi ve motivasyonunuzu artırmak için Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si size yardımcı olur.“Alkol Bağımlılığı kurtulun” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si gerçekten bağımlılığının üstesinden gelmek isteyen kişiler içindir, ama mucize bir tedavi değildir.“Alkol Bağımlılığı kurtulun” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si sizin içkiye son verme çabalarınıza destek olacak ve dışarıdan gelecek tekliflere karşı güçlü kalmanız için iradenizi artıracaktır.  Gerçekten bağımlılığınıza sonsuza dek son vermekte ciddiyseniz, o zaman  “Alkol Bağımlılığından kurtulun” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si bir avantaj kazanmak için kullanın. “Alkol Bağımlılığından kurtulun” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si sadece tedavi destek bazlı kullanılmalıdır. “Alkol Bağımlılığından kurtulun” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’sini kuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Yeni fırsatlar yakalamak Subliminal MP3

İnsanlara evet demek, yeni fırsatlara kendini açmak demektir. Evet demeye başlayarak hayatını değiştirebilirsin, sevgili bulabilirsin, arkadaş edinebilirsin, işinde yükselebilirsin. Bir de sloganı var: “Evet, yeni hayır demektir”.
Yeni davetlere sık sık hayır mı diyorsunuz? Arkadaşlarınızı geri çevirmekle mi tanınıyorsunuz? Sosyal ortamlarda insanlarla birlikte olabileceğiniz halde, daha çok yalnız mı zaman geçiriyorsunuz?Siz kendinizi, “gerçekten sıkıntılı olamaz” mı buluyorsunuz? Kendinize, neden dışarı çıkamayacağınıza, ya da bir aktivitede bulunamayacağınıza dair mazeretler uyduruyor musunuz?
Kendinizi yıkardaki durumlardan herhangi biriyle özdeşleştirebiliyorsanız, hayatı kaçırıyorsunuz demektir. Tüm hayatınızı bu şekilde yaşıyorsanız, deneyimlerinizde çok sınırlı olacaktır. Muhtemelen eğer daha çok hayır deseydiniz karşılaştığınız pek çok fırsatı bu yüzden kaçırırdınız.
Evet dediyseniz, ve bir söz verdiyseniz bu size enerji verecektir. Sadece bu değil ama siz kendinizi yeni bir durum içinde bulacaksınız. İlginç şeyler öğrenebilir, farklı deneyimler yaşayabilir, yeni insanlarla, muhtemelen yeni bir partnerle veya hayatınıza damga vuracak birisiyle tanışabilirsiniz. Bir davete hayır dediğinizde bunların hiçbiri olmayabilir. “Evet” demek, kendinizi yeni fırsatlara açmak demektir.

Sadece daha çok “evet” demeye başlamak, bir zincirleme reaksiyonu tetiklemenize yardımcı olabilir. Kendinizi yeni bir çevrede bulabilir, veya sizi başka bir yere davet edecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kendinizi buna açar ve fırsatlara “evet” derseniz, hayat bir macera olabilir!

Hayatınızda bu değişimi yapmak, hayatın geçip gitmesini seyretmek yerine içinde yaşamayı istiyorsanız, o zaman subliminal mesajlarımız size yardımcı olabilir. Mesajlar sizin bilinçaltı zihninize girerek, hayatı yakalamanız için ateşleyecektir. Daha çok “evet” demek isteyeceksiniz. Yeni deneyimler isteyeceksiniz; yeni yerlere gitmek, yeni insanlarla tanışmak gibi. Subliminal albümümüzle negatif trans halinizden kurtulabilir, daha çok “evet” diyebilirsiniz. Hayata “evet” diyin!

“Yeni Fırsatlar Yakalamak” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’sinikuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın

Arapça Öğrenin Subliminal MP3

Arapça’nın önemi gözardı edilmemelidir. Bu sadece Fas’tan İran’a kadar olan bölgede yaşayan 250.000.000’dan fazla Arap’ın ana dili olmasından değil, aynı zamanda Dünya nüfusunun yedide birini oluşturan bütün Müslümanlar tarafından kutsal kabul edilmesinden kaynaklanmaktadır.

Müslümanlar kutsal kitapları Kuran’ın dili olmasından dolayı Arapça’ya büyük saygı gösterirler. Kendisini açıkça ‘beyan edilmiş Arapça bir kitap’ olarak nitelendiren Kuran Müslümanların nazarında üzerinde hiç tahrifat yapılmamış Arapça bir kitaptır. Bu nedenle Müslümanlar Kutsal kitaplarının dilinin ihmal edilemeyeceğini düşünürler. Edebi Arapça, yüzyıllar boyunca çok az bir değişiklik göstermiştir. Kuran hâlâ Arapça’ya yoğun bir şekilde etki etmeye devam etmektedir. Tabii olarak kültürlü bir Arap bin yıl veya daha önce yazılmış Arapça’yı rahatlıkla anlayabilmektedir.

İslam’ın milattan sonra VII. ve VIII. yüzyıllarda yayılması sonucu Arapça büyük önem kazandı. Bunda dini öneminin yanı sıra Halifetin resmi yazışma dili olmasının da büyük payı vardır. Bu dönemde Arapça Avrupa dilleriyle iletişime girdi ve bu dillerin zenginleşmesine de katkıda bulundu.

Arapça ve Modern Dünya

Arapça özellikle geçen yüzyılda yeni teknolojik terim ve kelimelerin girmesiyle gelişmiştir. Avrupa edebiyatından Arapça’ya çevirilerin yapılmasıyla bu süreç daha da hız kazanmıştır. Bu gelişme, Arapça’ya yabancı dillerden kelimelerin girmesine karşı çıkan gelenekçilerle, eski geleneklerden kurtulmaya çalışan modernistler arasında yoğun tartışmalara yol açtı. Örneğin, haber ve yorumların topluma iletilmesinde Batı gazetecilik tarzından etkilenen bir gazete dili oluştu. Gelenekçiler, özellikle teknolojik gelişmelere bağlı olarak ortaya çıkan kelime ve terimlere Arapça karşılıklar bulmaya çalıştılar. Örneğin ‘telefon’ un karşılığı olarak Arapça ‘hâtif’ kelimesini kullandılar. Ancak bugün ‘tilfun’ kelimesi de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaşam tarzındaki değişiklik de özellikle göçebe (bedevi) hayatıyla ilgili Arapça kelimelerin ortadan kalkmasına sebep oldu.
Dünya’da en çok konuşulan Diller:

Çince –Mandarin- (1,2 milyar konuşuyor)
İngilizce (330 milyon)
İspanyolca (300 milyon)
Hindi/Urdu (250 milyon)
Arapça (250 milyon)

Aşağıdaki listede ise bu dillerin kaç ülkede konuşulduğuyla ilgili rakamları verir. Parantez içindeki rakamlar toplam konuşulan ülke sayısını gösterir .

İngilizce (115)
Fransızca (35)
Arapça (24)

Arapça konuşmayı öğrenmeye mi çalışıyorsunuz? Hatırlamayı, kelimeleri ezberlemeyi, cümle kurmayı ya da anlamayı zor mu buluyorsunuz?

Arapça, öğrenilmesi en zor olan dillerden biridir, çoğu kişi zorlanır ve pes eder. Eğer bu sayfayı okuyorsanız, muhtemelen siz de zorlanıyorsunuz.

Yine de Arapça öğrenmek güç olmak zorunda değil! Güçlü subliminal mp3’ümüz sizin kolayca Arapça öğrenmeniz için oluşturuldu. Aşağıda size nasıl yardım edeceğini görebilirsiniz:

Hafızanızı, bilgiyi aklınızda tutmayı, hatırlamayı, Arap dilini okuma-yazmayı ve anlamayı dramatik bir şekilde geliştirir. Kelimelerin telaffuzlarını çabuk öğretir ve Arapça konuşma yeteneğinizi geliştirir. Arapça öğrenme sürecini hızlandırır. Beyninizin, yeni bir dil öğrenirken kullandığınız bölümünü geliştirir.
Bazı insanlar doğal olarak dil öğrenmeye yatkındır, bunun nedeni yaşamları boyunca yabancı dille karşılaşmış olmalarıdır. Süreç ve bilgi onlara yakındır, bu yüzden de yeni dil öğrenmek onlar için doğal ve kolaydır. Bu albüm, beyninizi, aynı onların ki gibi doğal bir şekilde dil öğrenmesi için yeniden programlar.
Diğer, “benden sonra tekrarlayın” şeklinde dil öğrenme tarzının aksine, albümümüzde kelime tekrarı ya da öğretim yoktur. Albüm, beyninizin dil öğrenmeden sorumlu kısmını uyarır, böylece siz herhangi bir konuşma duymazsınız, yine de subliminal mesajlarımız doğruca zihninize girer ve Arapça öğrenme yeteneğinizi artırır.
"Arapça Öğrenin! ” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si sizin yükseklik korkunuzun oluştuğu bilinçaltınıza odaklanır ve   yükseklik fobinizi sonsuza dek iyileştirebilirsiniz. " Arapça Öğrenin! ” Bilinçaltı (subliminal) telkin CD’si sizin olumsuz düşünce kalıplarınızın farkında olmanızı ve onları olumlu’ ya çevirmenizi sağlar. Kendinizi yükseklik korkularınızdan özgürleşmeye davet ediyoruz, sizi engelleyen sizi engelleyen korkunuz dan kurtulup yaşamınızın keyfini sürmenizi kalsın. " Arapça Öğrenin! ” Bilinçaltı (Subliminal) Telkin CD’sinikuralına uygun bir şekilde 21 gün dinledikten sonra 1 haftalık bir ara verin. Ardından dinlemeye devam edin. Bazı kişilerde etkinin hissedilmesi sürecinin 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. En iyi etkiyi almak istiyorsanız, bir ürünü çalışmaya 3 ay devam edin.

Bu Ürünü Satın Alın